20 Temmuz 2018 Cuma 06:32

ANASAYFA l Havuz Derince’ye Değer Katacak

13.09.2017 Çarşamba - 11:17

 

 

Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Ahmet Berberoğlu ve Kocaeli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintimar ile bir araya geldi

 

İlçeye değer katacak olan projeleri belirlerken istişareye büyük önem veren Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut, bu doğrultuda çeşitli kurum ve kuruluşların temsilcileri ile görüşmelerini sürdürüyor. Başkan Bulut, son olarak AK Parti İl Başkan Yardımcısı Ahmet Berberoğlu ile Kocaeli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintimar ve kurum yetkililerini konuk etti. İlk olarak AK Parti İl Başkan Yardımcısı Ahmet Berberoğlu ile görüşen Başkan Bulut, bu görüşmesinde geride kalan üç buçuk yıllık süreçte yaptıkları çalışmalar ve bundan sonra yapacakları projelerle ilgili istişarede bulundu.

Derince’yi herkesin yaşama noktasında tercih ettiği bir ilçe haline getirdiklerini belirten Başkan Bulut, Kocaeli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintimar ve kurum yetkilileri ile olan görüşmesinde ise sportif alandaki tesisleşmeye vurgu yaptı. Yavuz Sultan Mahallesinde inşa edilen ve artık açılışı yapılacak olan Yüzme Havuzu’nun Derince için çok önemli bir kazanım olduğunu belirten Başkan Bulut, “Yüzme havuzu projemizin hizmete girmesiyle birlikte Derince’miz sporun merkezi olacak. Buradan birçok şampiyon sporcu yetişecek. Bununla birlikte Yenikent’te hizmete girecek olan Sporcu Fabrikası ile Derince sporun başkenti olacak” dedi.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.