19 Ekim 2019 Cumartesi 13:20

ANASAYFA l YENİ BİNADA İLK YANGIN TATBİKATI YAPILDI

22.06.2017 Perşembe - 14:15

Yangın anı ile sonrasında yapılması gerekenler ile ilgili düzenlenen eğitimlerle personelini hem ev, hem de iş yaşantılarında faydalı olacak bilgiler veren Başiskele Belediyesi yeni belediye hizmet binasında yangın tatbikatı gerçekleştirdi

İlçe halkına en iyi hizmeti sunmak için çalışmalarını sürdüren, hizmet kalitesini daha da arttırmak için çalışan personeline yönelikte eğitim seminerleri düzenleyen, onlar için verimli bir çalışma ortamı hazırlayan Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz yine personelini önemsiyor. Başkan Ayaz personelin hem aile yaşantılarında hem de iş yaşantılarında hayati önem taşıyan konularda kaliteli eğitimleri almalarını sağlıyor.

Bu eğitimlerden birini Kocaeli Büyükşehir Belediyesi itfaiye ekipleri ile birlikte gerçekleştiren Başiskele Belediyesi verilen eğitimin ardından tatbikat gerçekleşirdi. Tatbikatta belediye binasının yangın sirenlerinin çalmasıyla binayı terk ettiler Toplanma bölgesinde toplanan personele daha sonra müdahale edebilecekleri yangınlara karşı yangın önleme, yangın söndürücü kullanma, yangına müdahale biçimleri, yangın söndürme cihazlarıyla yangına müdahalenin püf noktaları uygulamalı olarak gösterildi.

 

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.