22 Ekim 2019 Salı 19:59

ANASAYFA l Yaman, Hükümetin Başına Millet Geçecek

14.04.2017 Cuma - 10:13

Yenişehir Mahallesi’nde bayanlarla bir araya gelen AK Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman, “Bu sistem ile hükümetin başına millet geçecek, halk hem mutlu hem güçlü olacak” dedi

AK Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman, İzmit İlçe SKM kapsamında İzmit İlçe Kadın Kolları tarafından düzenlenen programda, Yenişehir Mahallesi’nde bayanlara, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi hakkında merak edilenleri anlattı. Paşa Keyfi Kafe’de düzenlenen programa, İlçe Kadın Kolları Başkanı Aysel Demirtaş, İl Yöneticileri Ahmet Sönmez, HasibeÖzayan ve İlçe Yöneticisi Bülent Durmuş katıldı.

 15 TEMMUZ’DA UYUYAN GENİMİZİ UYANDIRDILAR

Yıllarca ülkemizin insanlarını birbirine kırdırdılar. Mevcut sistem koalisyonları mecbur kılıyor. Koalisyonlar her zaman ülkemizi küçülttü. Türkiye artık bir gün bile boşa geçiremez. O yüzden istikrarlı bir yönetim şart. Güvenoyunu millet verecek ve son sözü millet söyleyecek. Bu sistemde, hükümetin başına millet geçecek. 15 Temmuz’da bizim uyuyan genimizi uyandırdılar. 15 Temmuz’da, sağcı, solcu gençlerimiz, tankların üzerine birlikte yürüdü, açık, kapalı kardeşlerimiz birlikte mücadele verdi. Bizim birbirimizle hiçbir problemimiz olmadığını gösterdiler. Bizim getirdiğimiz sistemle, halk hem mutlu hem güçlü olacak” ifadelerini kullandı.

 

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.