19 Ekim 2019 Cumartesi 18:31

ANASAYFA l Vizyonda bu hafta

22.06.2017 Perşembe - 9:28

Yarın vizyona 2’si Türk olmak üzere toplam 8 yeni film giriyor. Hiç şüphesiz beyaz perdeye yeni yansıyacak olan yapımlar arasında hiç şüphesiz büyük bir izleyici kitlesine sahip Tranformers serisinin son filmi Transformers 5: Son Şövalye’nin gişe yapması bekleniyor. Michael Bay’in yönettiği ve Laura Haddock, Mark Wahlberg, Gemma Chan ile Anthony Hopkins’in oynadığı Transformers 5: Son Şövalye‘nin sinemaseverlere her zaman olduğu gibi aksiyon dolu dakikalar yaşatacak

 

Tavşan Okulu

Ute von Münchow Pohl’un yönettiği ve Noah Levi, Senta Berger, Friedrich von Thun ile Jenny Melina Witez’in seslendirdiği animasyon film Tavşan Okulu (Rabbit School: Guardians of the Golden Egg), 23 Haziran 2017’de Bir Film dağıtımıyla Bir Film tarafından vizyona çıkarılıyor.
Yaramaz bir şehir tavşanı olan Max, tatilini etrafı zeki tilkilerle çevirili bir okulda geçirmek zorunda kalır. Bu okulun öğrencileri sihirli tavşanlardır. Max sihirli yumurtaları çalmaya çalışan tilkilere karşı, güzel tavşan Emmy’nin ve gizemli öğretmen Madam Hermione’nin yardımıyla hem yumurtaların büyüsünü, hem de gerçekten nereye ait olduğunu öğrenecek.

 

Tatlı Şeyler

Uğur Uludağ’ın yönettiği ve Cem Özer, Uğur Uludağ, İlhan Şeşen ile Cem Uçan’ın oynadığı Tatlı Şeyler,23 Haziran 2017’de Mars Dağıtım dağıtımıyla Mai Film tarafından vizyona çıkarılıyor.
Çocuklarla araları iyi olmayan modacı iki arkadaş, güney sahillerindeki defilelerine yetişmenin derdindeyken bir yanlışlık sonucu ellerinde kalan 8 aylık sevimli bir bebek sayesinde aile olmayı tadacaklardır. Bu talihli buluşmanın üzerindeki kara bulut ise bebeğin annesinin peşindeki kocasıdır. Kocası, mafya babası için çalışan biridir. Mafya babasının istediği şey ise kadının kaçarken bebeğin eşyaları için aldığı çantadaki yüklü miktardaki paradır.

 

 

93 Yazı

Carla Simon’un yönettiği ve Laia Artigas, Paula Blanco, Etna Campillo ile Bruna Cusi’nin oynadığı 93 Yazı (Estiu 93 – Summer 93), 23 Haziran 2017’de Başka Sinema dağıtımıyla Filmartı Film tarafından vizyona çıkarılıyor.
1993 yazında İspanya… Annesiyle babası hayatlarını kaybedince tek başına kalan altı yaşındaki Frida’yı dayısıyla yengesi taşradaki evlerine, yanlarına alırlar. Annesinin hasretini içinden atamayan küçük kız, hem duygularıyla baş etmeye, hem de yeni ailesine uyum sağlamaya çalışır. Zor da olsa 93 yılı yazının bu kavurucu sıcağında Frida, iç dünyasıyla barışmaya çalışırken, yeni ailesi de onu kendi kızları gibi sevmeyi öğrenecek midir?

 

Dağların Ardında

Vatche Boulghourjian’ın yönettiği ve Michel Adabachi, Sajed Amer, Abido Bacha ile Toufic Barakat’ın oynadığı Dağların Ardında (Tramontane), 23 Haziran 2017’de Filmartı Film dağıtımıyla Filmartı Film tarafından vizyona çıkarılıyor.
Rabih, Lübnan’nın küçük bir köyünde yaşayan genç bir müzisyendir. Müzik grubuyla beraber Avrupa turnesine çıkmak için pasaport başvurusu yapan Rabih, kimliğinin sahte olduğunu öğrenmesiyle yıkılır. 24 yaşındaki genç adam, hayatı boyunca bildiği tüm gerçekleri sorgulamaya başlar. Gerçeğin peşine düşünce de; annesi, kimliği, ailesi ve hatta ülkesi ile ilgili bildiği her şeyin kocaman bir yalan olduğunu öğrenir.

 

Büyü 2

Adnan Güler’in yönettiği ve Gizem Salkım, Özgül Kavruk, Can Arpacı ile Melih Değirmenci’nin oynadığı Büyü 2,23 Haziran 2017’de The Moments Entertainment dağıtımıyla Sea Film tarafından vizyona çıkarılıyor.
Üniversitede psikoloji bölümünde tahsil gören bir grup öğrencinin, hocaları tarafından doğa üstü varlıkların etkileri altındaki köy halkını ziyarete götürülmeleriyle başlayan korku ve macera dolu bir hikâye.

 

 

Berlin Sendromu

Cate Shortland’ın yönettiği ve Teresa Palmer, Max Riemelt, Lucie Aron ile Cem Tuncay’ın oynadığı Berlin Sendromu (Berlin Syndrome), 23 Haziran 2017’de Bir Film dağıtımıyla Bir Film tarafından vizyona çıkarılıyor.
Avustralyalı bir fotoğrafçı olan Clare, Almanya’daki Sovyet mimarisini fotoğraflayıp bir kitap yayınlamak için Berlin’e gelir. İngilizce öğretmeni olan Andi ile tanışır. Aralarındaki çekim onları hızlıca tutku dolu bir geceye ve Clare için endişe dolu bir güne götürür. Andi, Claire’i daha önceki kurbanlarını da götürdüğü eve hapseder ve onu, iki sevgili gibi yaşamaya zorlar. Sıkışıp tutsak kaldığı evdeki Clare’in tek umudu, dışarıdan gelecek bir yardımdır.

 

 

Transformers 5: Son Şövalye

Michael Bay’in yönettiği ve Laura Haddock, Mark Wahlberg, Gemma Chan ile Anthony Hopkins’in oynadığı Transformers 5: Son Şövalye (Transformers: The Last Knight), 23 Haziran 2017’de UIP Filmcilik dağıtımıyla UIP Filmcilik tarafından vizyona çıkarılıyor.
Transformers 5: Son Şövalye, serinin özündeki efsaneleri paramparça ediyor ve kahraman olmanın anlamını yeninden tanımlıyor. Geleceğimizi kurtarmanın anahtarı geçmişin sırlarında ve Transformerların dünyadaki gizli geçmişinde yatıyor. Dünyamızı kurtarmak Cade Yeager, Bumblebee, bir İngiliz lordu ve bir Oxford profesöründen oluşan beklenmedik bir ittifaka düşüyor.

 

Kara Gün

Peter Berg’in yönettiği ve Mark Wahlberg, John Goodman, Kevin Bacon ile J. K. Simmons’un oynadığı Kara Gün (Patriots Day), 23 Haziran 2017′de The Moments Entertainment dağıtımıyla The Moments Entertainment tarafından vizyona çıkarılıyor.
Korkunç terör eyleminden hemen sonra komiser Tommy, hayatta kalanlar ile birlikte bir sonraki olası patlamayı önlemek için zamanla yarışa girer. Özel Ajan Richard, Emniyet Müdürü Ed, Çavuş Jeffrey ve hemşire Carol ile birlikte Tommy, emniyet teşkilatının tarihindeki gördüğü en karmaşık insan avı için, arkalarında Boston halkının gücü ile kararlı bir operasyon başlatır.

Etiketler: , ,
Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.