19 Ekim 2019 Cumartesi 13:32

ANASAYFA l VİZYONA BU HAFTA 7 YENİ FİLM GİRİYOR

29.06.2017 Perşembe - 8:45

Vizyona yarın tamamı yabancı olmak üzere 7 başarılı yapım giriyor. Fabio Resinaro ile Fabio Guaglione’nin yönettiği ve Armie Hammer, Annabelle Wallis, Tom Cullen ile Clint Dyer’in oynadığı “Mine” ile Jonathan Baker’in yönetip, başrollerini Gina Gershon, Faye Dunaway, Nicolas Cage Nicky Whelan’ın  gibi ünlü isimlerin paylaştığı Bakıcı (Inconceivable) en çok dikkat çeken filmler arasında dikkat çekiyor.

Mine

Fabio Resinaro ile Fabio Guaglione’nin yönettiği ve Armie Hammer, Annabelle Wallis, Tom Cullen ile Clint Dyer’in oynadığı Mine, 30 Haziran 2017’de FFD Film dağıtımıyla FFD Film tarafından vizyona çıkarılıyor.
Keskin nişancı Mike Stevens, başarısız bir suikast girişiminin ardından olay yerinden kaçarken kara mayınlarıyla kaplı bir bölgeye girer. Arkadaşı dikkatsizlik sonucu ölürken Mike da bir mayına bastığını fark eder. Ayağını kaldırması halinde havaya uçacaktır ve kendisine destek verebilecek birliğin gelmesine 52 saat vardır. Mike tüm yeteneklerini kullanmak, fiziksel ve zihinsel dayanıklılığını ortaya koyarak mutlaka ayakta kalmak zorundadır.

Lady Macbeth

William Oldroyd’nun yönettiği ve Florence Pugh, Cosmo Jarvis, Paul Hilton ile Naomi Ackie’nin oynadığı Lady Macbeth, 30 Haziran 2017’de Bir Film dağıtımıyla Bir Film tarafından vizyona çıkarılıyor.
1865 yılında İngiltere’de son söz hâlâ erkeklerindir. 17 yaşındaki Katherine, madenci Boris’in oğlu Alexander ile evlenmesi için küçük bir toprak parçasıyla birlikte satılır. Katherine’in yeni evindeki ilk sabahına uyandığında, Alexander tarafından istenmediğini ve kendi ayakları üstünde durmak zorunda olduğunu anlaması vakit almaz. Alexander ve Boris birkaç haftalığına iş için evden ayrı kalınca Katherine evdeki iktidar boşluğunu doldurur.

2:22

Paul Currie’nin yönettiği ve Michiel Huisman, Teresa Palmer, Sam Reid ile Maeve Dermody’nin oynadığı 2:22, 30 Haziran 2017’de Bir Film dağıtımıyla Bir Film tarafından vizyona çıkarılıyor.
New York’ta hava trafiği kontrol merkezinde çalışan Dylan Branson, kariyerinin zirvesindedir. Bir gün, saat 2:22’de bir ışık huzmesi yüzünden birkaç saniyeliğine kör olup iki uçağın neredeyse havada çarpışmasına neden olmasıyla hayatı tepetaklak olur. Bir süre işinden uzaklaştırılan Dylan, bir süre sonra her gün aynı saatte, aynı olayların birbirini tekrar etmeye başladığını fark eder. Bu tekrarlar, onu her gün saat 2:22’de gizemli bir biçimde Grand Central Terminali’ne çeker.

Bakıcı

Jonathan Baker’in yönettiği ve Gina Gershon, Faye Dunaway, Nicolas Cage ile Nicky Whelan’ın oynadığı Bakıcı (Inconceivable), 30 Haziran 2017’de Chantier Films dağıtımıyla Chantier Films tarafından vizyona çıkarılıyor.
Gizemli genç kadın Katie ve kızı geçmişlerinden kaçmak için yeni bir kasabaya taşınırlar. Burada kendisi gibi anne ve geniş bir aile sahibi olan Angela ile kısa sürede sıkı bir arkadaşlık kurarlar. Bir anda samimi olmaya başlayan Katie ve Angela’nın arkadaşlığı, Angela ile eşi Brian’ın Katie’ye dadılık ve misafir evinlerinde yaşama teklifi ile yön değiştirir. Angela ve Brian, Katie’nin yalanlarıyla ailelerini dağıtmaya uğraştığını fark ederler.

Katliam Günü

Nick Jongerius’un yönettiği ve Noah Taylor, Patrick Baladi, Ben Batt ile Charlotte Beaumont’un oynadığı Katliam Günü (The Windmill Massacre),30 Haziran 2017’de The Moments Entertainment dağıtımıyla Siyah Beyaz Film tarafından vizyona çıkarılıyor.
Jennifer, geçmişinden kurtulmaya çalışan bir kızdır. Bir gün Amsterdam’ın efsanevi yel değirmenlerini izlemek için bir tura katılır. Fakat otobüsün ıssız bir yerde kaza yapması sonucu Jennifer ve diğer yolcular sığınacak bir yer bulmak zorunda kalırlar. Terk edilmiş bir yel değirmenine sığınırlar. Yolcular teker teker kaybolmaya başladıklarında, Jennifer hepsinin ortak kaderi ve sırrı olduğunu fark edecektir.

Hayalet Hikayesi

Olivier Assayas’ın yönettiği ve Kristen Stewart, Lars Eidinger, Anders Danielsen Lie ile Sigrid Bouaziz’in oynadığı Hayalet Hikayesi (Personal Shopper), 30 Haziran 2017’de Kurmaca Film dağıtımıyla Kurmaca Film tarafından vizyona çıkarılıyor.
Kalp yetmezliğinden muzdarip olan ikiz kardeşler ölmeden önce birbirlerine söz vermişlerdir. İlk önce kim ölürse, öldükten sonra diğer kardeşine bazı işaretler gönderecektir. Her şey, Kristen Stewart’ın canlandırdığı Maureen’in kardeşinin ölümünden sonra karmaşıklaşmaya başlar. Paris’in ışıltılı moda dünyası, oraya anlam verilemeyen, tuhaf olaylar getiren hayaletlerin esrarengiz dünyası ile birbirine karışır.

Tam Gaz

Edgar Wright’ın yönettiği ve Ansel Elgort, Kevin Spacey, Lily James ile Jon Bernthal’ın oynadığı Baby (Baby Driver), 30 Haziran 2017′de Warner Bros. dağıtımıyla Warner Bros. tarafından vizyona çıkarılıyor.
Hırsızlık çetelerinin işledikleri suçların mahalinden kaçışını sağlayan çok yetenekli genç bir sürücü olan Baby, yaptığı işte en iyi olabilmek için düzenlediği kişisel “şarkı listesi”nden güç almaktadır. Rüyalarının güzel kızına rastladığında bunu, suç batağındaki hayatından temiz bir kaçış için fırsat olarak görür. Ancak onu bu işlere zorlayan ve tehdit eden patronundan, aşk ve özgürlüğe kaçabilmesi için müzikle de yüzleşmesi gerekecektir.

 

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.