19 Ekim 2019 Cumartesi 13:31

ANASAYFA l VALİ GÜZELOĞLU’NDAN KOTO’YA VEDA ZİYARETİ

22.06.2017 Perşembe - 15:56

Valiler Kararnamesiyle Diyarbakır Valiliğine atanan Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, Kocaeli Ticaret Odası’na veda ziyaretinde bulundu

Valiler Kararnamesi ile Diyarbakır’a atanan Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, Kocaeli Ticaret Odası’na veda ziyareti gerçekleştirdi. KOTO Başkanı Necmi Bulut, Meclis Başkanı Akın Doğan, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları; Volkan Yılmaz, Hüseyin Gezer, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Mikail Kayacı, Yönetim Kurulu Üyeleri; Halil Baylam, Cafer Kozluca, Meclis Başkan Yardımcısı İsmail Uslu, Meclis Üyesi Yusuf Erenkaya, KOTO Genel Sekreteri Mert Anlıpak ve Genel Sekreter Yardımcısı Sezgin Özkarayel tarafından ağırlanan Vali Güzeloğlu, “Değerli Başkanlarım ve değerli yönetim üyelerimiz, ilimiz ülkemiz için değer katan Kocaeli’mize veda etmek için ziyaret ediyorum. Yaklaşık 3 yıl boyunca görev yaptığımız Kocaeli’mizde insanımız, ilimiz ve ülkemiz adına Ticaret Odamızın katkıları, iş birliği, projeleri ile çok özel çalışmalar ortaya koydular. Hem ilimiz hem de ülkemiz için çok önemli olan Ticaret Odamız, ilin genel anlamda kalkınmasında, daha iyi düzeye ulaşmasında çok anlamlı ve bence çok kalıcı çalışmalar gerçekleştirdi. Bugün geriye baktığımızda hepimizi gururlandıran ve çok mutlu eden gelişmeler oldu. Tüm Kocaelili vatandaşlarımızın bize olan ilgisini, sevgisini ve güvenini hep hissettik. Bu bize güç ve güven verdi. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Kocaeli Ticaret Odamızın bütün üyelerine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Kocaeli ve Diyarbakır karşılıklı ilişkilerinde, projelerin geliştirilmesinde işbirliğinin devam etmesini diliyorum. Sizlerin şahsında bütün üyelerinize hayırlı bol kazançlar diliyorum“ diyerek Kocaeli Ticaret Odası’na katkıları ve iş birliği için teşekkür etti.

BAŞKANLAR BULUT VE DOĞAN, GÜZELOĞLU’NA VEDA ETTİ

Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Necmi Bulut da yaptığı konuşmasında, “Sayın Valimize birinci teşekkürü Kocaeli İş dünyası adına, bir diğer teşekkürü ise Kocaeli’ne geldikten sonraki süreçte her daim gücünüzü yanımızda hissettirdiğiniz içindir. İnanıyorum ki Diyarbakırlılar da aynı durumu yaşayacaklardır ve çok şanslı durumdalar. Biz üzüntülüyüz. Sayın Valim yeni görev yerinizde başarılar diliyorum” dedi. Kocaeli Ticaret Odası Meclis Başkanı Akın Doğan ise yaptığı konuşmasında, “Sayın Valim, her zaman destek verdiniz ve desteğinizi de eksik etmediniz. Sizin yaptığınız görev, onurlu ve gururlu bir görevdir. Yeni görev yerinizde size sonsuz başarılar diliyorum. Üzülmüyorum çünkü Diyarbakır’da bizim şehrimiz oldu. Diyarbakır’a gittiğimiz zaman çayını içebileceğimiz bir Valimiz var. Sayın Valim, Allah yardımcınız olsun” dedi. Veda ziyaretinde, Kocaelili işadamlarını Diyarbakır’a davet eden Vali Güzeloğlu, ortak işbirlikleri konusunda görüşlerini iletti. Konuşmaların ardından Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Necmi Bulut, günün anısına Vali Güzeloğlu’na çiçek takdim etti.

 

 

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.