22 Temmuz 2018 Pazar 12:54

ANASAYFA l UTKU GÖNENER’İN TAKIMI DÜNYA ŞAMPİYONLUĞUNU DA KAZANDI

07.08.2017 Pazartesi - 19:43

Kocaeli’nin gururu, Yelken Milli Takım Antrenörü ve Kocaeli Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi’nde Araştırma Görevlisi olarak akademik yaşantısını sürdüren Utku GÖNENER’in antrenörlüğünü yaptığı Laser 4.7 Milli Takımımız, Nisan ayında kazanılan Laser 4.7 Avrupa Şampiyonluğundan sonra,16-24 Temmuz’da Belçika’da yapılan Laser 4.7 Dünya Şampiyonasında Dünya Şampiyonu olarak sezona damga vurdu.

Avrupa Şampiyonu olan Yiğit Yalçın Çitak’tan sonra, YılkanTimurşah ülkemize Dünya Şampiyonluğunu getirdi.1 sene içerisinde hem Avrupa Şampiyonu hem de Dünya Şampiyonu olan Laser 4.7 Milli Takımımız tarihe geçti.

Gönener, özellikle Avrupa ve Dünya Şampiyonalarına hazırlık sürecinde antrenman biliminin öneminden bahsetti. Antrenman Bilimi’nin bu işin temeli olduğunu, günümüzde elde edilen başarıların tabanında doğru uygulanan metodların yattığını belirtti. Doğru hazırlanan ve uygulanan antrenman planlamalarıyla Avrupa ve Dünya Şampiyonluğuna ulaşan Laser 4.7 Milli Takımı’mızın, İzmit’lihocamız önderliğinde daha birçok başarıya ulaşacağından hiç şüphemiz yok.

Tebrikler Milli Takım, tebrikler Utku Hoca.

Sizlerle ne kadar gurur duysak az…

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.