22 Ekim 2019 Salı 02:15

ANASAYFA l Ünlü: “Usulde hata vardır ama niyetimiz halistir”

25.04.2017 Salı - 16:56

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü bugün parti binasında basın mensuplarının karşısına geçti. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda bir çocuğa ayakkabılarını boyatırken çekilen fotoğraflarına ilişkin açıklamalarda bulunan Ünlü, “Usulde hata vardır ama niyetimiz halistir” dedi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Aydın Ünlü, bugün öğlen saatlerinde il binasında haftalık değerlendirmelerde bulundu. MHP İl Teşkilatı olarak çalışmalarının kesintisiz devam ettiğini ifade eden Ünlü, “16 Nisan referandumunda sonra geçen sürede sonuçların analizi gerek kamuoyu gerekse siyasi partiler tarafından enine boyuna analiz edilmiştir” dedi. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’Nda çok konuşulan ayakkabı boyacısı bir çocuğa ayakkabılarını boyatırken çekilen fotoğraflarına ilişkin de konuşan Ünlü, “Usulde hata vardır ama niyetimiz halistir. Bu haber, 15 Temmuz ve 16 Nisan referandum sonucunun altında ezilen bazı basın organlarının durumu hazmedemediklerinin göstergesidir” diye konuştu.

MİLLET NAZARINDA KÜÇÜLECEKLER

Referandum sonrasındaki teşkilat çalışmaları hakkında bilgiler veren Aydın Ünlü, “MHP’de gerekli analizler yapılmış ve önümüzdeki süreçte yapılacakların hazırlıklarına başlanmıştır. Şunu özellikle söylemeliyim ki Milliyetçi Hareket bundan sonra yani yeni oluşturulacak sistemin inşasında aktif olarak rol almaya ve belirleyici olmaya devam edecektir. Biz de Kocaeli il teşkilatları olarak çalışmalarımızı devam ettireceğiz ve bir yandan da parti içi olağan kongre süreçlerimizi tamamlayacağız” dedi. İşlerinin çok, gündemlerinin yoğun olduğuna dikkat çeken Ünlü, “Sunni gündemlerle oyalanmayacağız ve işimize bakacağız. Kaos algısı yaratmaya çalışanlar, millet nazarında daha küçükleyecektir” ifadelerini kullandı.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.