13 Ekim 2019 Pazar 21:32

ANASAYFA l Ünlü: “SAYIN VALİMİZ MASAYI TUTAN KİŞİ OLDU”

21.06.2017 Çarşamba - 12:03

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, yeni görev yeri Diyarbakır olarak açıklanan Vali Hasan Basri Güzeloğlu’nun, il başkanları toplantısında masayı tutan kişi olduğunu belirterek, Güzeloğlu’nun göreve geldiği günden bu yana hep koordineli bir şekilde çalışma yürüttüğünü ifade etti

İlimizde 3 buçuk yıl görev yapan ve bugün Resmi Gazetede yayımlanan Valiler Kararnamesi ile yeni görev yeri Diyarbakır olarak açıklanan Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu’na kentin önde gelen siyasi erkanı veda etmeye hazırlanıyor. Yaşanan değişiklikle ilgili görüşlerine başvurduğumuz MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, Vali Güzeloğlu’nun ilimizde başarılı çalışmalara imza attığını belirterek, il başkanları toplantısında masayı tutan kişinin bizzat Hasan Basri Güzeloğlu olduğunu vurguladı.

MASAYI TUTAN KİŞİ VALİMİZ

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü konuyla ilgili şu ifadelere yer verdi: “Sayın Valimiz Hasan Basri Güzeloğlu kentimizde başarılı çalışmalar gerçekleştirerek olaylara hakim bir tavır sergilemiştir. Kocaeli’nin kent olarak başarısında sayın valimizim koordinasyonlu çalışmaları en önemli yeri tutmaktadır. İl Başkanları Toplantılarında masayı tutan kişide bizzat sayın valimizdir. Yaptığımız toplantıların ardından bizimle ilgilenen, masada alınan kararları nezaket çerçevesinde çözüme ulaştırmak için çalışa değerli bir insandır kendisi. Bu başarısı umuyorum ki Diyarbakır’da sürecektir. Kentimizi bundan sonra yönetecek sayın Valimiz Hüseyin Aksoy’a da görevinde başarılar diliyorum”

 

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.