24 Ekim 2019 Perşembe 00:41

ANASAYFA l Üniversite Hastanesi personeline Akmis indirimi

26.08.2016 Cuma - 15:01

Türkiye’nin ve Kocaeli’nin en büyük Turizm ve Seyahat firmaları arasında bulunan Akmis Grup, Kocaeli Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. N. Zafer Cantürk ile protokol imzaladı. Anlaşmaya göre Kocaeli Üniversitesi Hastanesi personeli Akmis Grup bünyesinde bulunan tüm faaliyet alanlarından indirimli faydalanabilecek.

Kocaeli Üniversitesi Başhekimliğinde gerçekleşen imza töreninde Kocaeli Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. N. Zafer Cantürk, Akmis Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ruhi Karaalp ve Akmis Grup Genel Müdürü Olgun Aksoy hazır bulundu. Başhekim Baştürk, imzalanan protokolü çok önemsediklerini, üniversite hastanesi personelin bu gibi avantajlardan faydalanacak olmasının mutluluğunu yaşadıklarını belirtti. Akmis Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ruhi Karaalp ise, kentin dinamiklerine avantajlar sunmak istediklerini, daha önce bazı kurumlarla protokoller imzaladıklarını, bu protokollere Kocaeli Üniversitesi Hastanesi, Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti ve Kocaeli Barosu’nu ilave ettiklerini söyledi. Karaalp, Üniversite hastanesi personeline hizmet etmekten onur duyacaklarını da sözlerine ekledi.

UÇAKTA, OTOBÜSTE, RESTORANDA İNDİRİM

Kocaeli Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. N. Zafer Cantürk ve Akmis Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ruhi Karaalp’in imzaladığı protokole göre, Akmis Grup bünyesinde bulunan Heykel Turizm üzerinden uçak biletlerinde komisyon alınmayacak ve indirimler uygulanacak. VİP taşımacılıkta ve Havaalanı taşımacılığında da indirimler uygulanacak. Akmis Grup bünyesinde bulunan Lobby House Restoran ve Afon Güzellik Merkezi’nde de indirimler uygulanacak. Yapılan anlaşmaya göre Akmis Grup çalışanları ve bünyesinde faaliyet gösteren tüm şirketlerin çalışanları, 24 saat boyunca hastane personeline hizmet sağlayabilecek.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 1 yorum bulunmaktadır.