19 Ekim 2019 Cumartesi 08:38

ANASAYFA l Türk Yıldızları’ndan Körfez SEMALARINDA GÖRSEL ŞÖLEN

17.06.2016 Cuma - 10:27

 

optimized-pr98

Makamda değil sokakta belediyecilik anlaşılışıyla mesaisinin büyük bir bölümünü vatandaşların arasında geçiren İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Ramazan’da da  bu temposunu devam ettiriyor. Esnafları ziyaret ederek onların istek ve şikâyetlerini dinleyerek, hayırlı ve bol kazançlar dileğinde bulunan Doğan, ziyaretlerde İzmit’in kurtuluş yıldönümü etkinlikleri içinde de davette bulunuyor.

Başkan Doğan, Yeni Gölcük yolu üzerinde bulunan Buşah Pişmaniye’yi de ziyaret etti. Doğan, iş yeri sahibi Mustafa Şahin ve çalışanlarla bir süre sohbet ederek, 25 Haziran Cumartesi günü saat 16.00 da Türk Yıldızları’nın İzmit semalarında gerçekleştirecekleri gösteriyi izlemeye davet etti. Buşah Pişmaniyenin sahibi Mustafa Şahin de Başkan Doğan’ın davetinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek “ gerçekleştirdiğiniz etkinliklerle kurtuluş coşkusunu iliklerimize kadar hissediyoruz. Son iki yıldır Solo Türk’ün İzmit semalarında nefes kesen gösterisini seyrettik. Türk Yıldızları’nın gösterisindeki heyecanı daha şimdiden yaşamaya başladık” dedi.

25 HAZİRAN’DA KÖRFEZ SEMAALARINDA

Dünyada 8 süpersonik savaş uçağıyla gösteri yapabilen tek akrobasi timi olan Türk Yıldızları, 25 Haziran Cumartesi günü saat 16.00’da İzmit semalarında olacak. Türk Yıldızları’nın gösterisi yaklaşık 30 dakika sürecek.

 

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.