19 Temmuz 2018 Perşembe 05:34

ANASAYFA l TÜGVA İki İlçeye Daha Atama Yaptı

28.08.2017 Pazartesi - 14:25

 

Son olarak Çayırova  ve Kartepe ilçe temcilerini atayan TÜGVA Kocaeli , Derince ve Kandıra ilçe temsilcilerini de atayarak  9 ilçede teşkilatlanma çalışmalarını gerçekleştirdi.

Türkiye’nin dört bir yanında yeni nesil vakıfçılık anlayışı ile gençliğin sosyal, fiziksel, zihinsel, ruhsal ve manevi gelişimlerini gözeterek, kendini devamlı geliştiren, yenilikçi ve nitelikli insan kıymetinin oluşumuna katkı sağlamak için mücadele eden Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) ilimizde de başarılı çalışmaları ile kamuoyunun dikkatini çekmektedir. Son olarak Çayırova ve Kartepe ilçe temsilcilerini atayan TÜGVA Kocaeli , Derince ve Kandıra ilçe temsilcilerini de atadı. Derince İlçe Temsilciliğine Selman ÇAKIROĞLU , Kandıra İlçe Temsilciliğine Ümmet VEYİSOĞLU atandı. Atamalar hakkında konuşan TÜGVA Kocaeli İl Temsilcisi Muhammet Hanefi AKBULUT, ” Selman ve Ümmet kardeşlerimizin bu önemli görevi başarılı bir şekilde gerçekleştireceklerine canı gönülden inanmaktayım.Biz  kendisini ülkesine ve ümmete adayan bir gençlik yetiştirmek adına mücadele ediyoruz. İnşallah bu iki ilçe de de diğer ilçelerde olduğu gibi ilçelerde ki gençlerin takdirini toplayan işler yapacağız. ” dedi.

ÜMMET  VEYİSOĞLU KİMDİR?

Kandıra  İlçe Temsilciliği görevine atanan 1992 Kandıra doğumlu Ümmet VEYİSOĞLU, ilköğretimini Akçakoca İlköğretim Okulunda, lise öğrenimini Kandıra METEM Elektrik bölümü Tesisat Ve Pano Montörlüğü alanından, on lisans eğitimini Kocaeli Meslek Yüksek Okulu Kontrol Ve otomasyon Teknolojisi Bölümünde ve  lisans eğitimini de Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinde tamamlamıştır. 2013 Yılından Bu yana Kandıra İsu Şube müdürlüğünde çalışmaktadır.

SELMAN ÇAKIROĞLU KİMDİR?

Derince İlçe Temsilciliği görevine atanan 1991 Derince doğumlu Selman ÇAKIROĞLU,  İlköğretimini Çınarlı İlkokulunda, Lise Öğrenimini İzmit Endüstri Meslek Lisesinde, Ön Lisans Eğitimini Kocaeli Üniversitesi İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Bölümünde, Lisans Eğitimini Anadolu Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümünde tamamlamıştır. Şu anda özel bir Üniversite’de İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Bölümünde Yüksek Lisans Öğrenimine devam eden ÇAKIROĞLU, aynı zamanda çeşitli şirketlerde İş Güvenliği Uzmanı olarak çalışmaktadır.

Etiketler:
Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.