23 Kasım 2017 Perşembe 07:40

ANASAYFA l TREN GÜZERGAHI UZATILDI

23.08.2017 Çarşamba - 6:31

İstanbul-Ankara YHT hattı çalışması nedeniyle kapatılan hat, aradan geçen 3 yılın ardından 2015 yılında yeniden açılmıştı.

Ama ne serf sayısı ne de durak sayısı eskisi gibiydi. Arifiye-Pendik arasında sefere başlatan trenlerde 4 gidiş 4 geliş olmak üzere 8 sefer yapmaya başladı

 

İşte yeni güzergahın saatleri ;

MİTHATPAŞA-PENDİK

Mithatpaşa: 05:49 –07:02 –13:34 –17:43

Arifiye: 06:00 –07:13– 13:45 –17:55

Sapanca: 06:07– 07:20 –13:52– 18:02

İzmit: 06:31– 07:44 –14:16 –18:26

Derince: 06:37 –07:50 –14:22 –18:32

Yarımca: 06:45– 07:58 –14:30 –18:40

Hereke: 06:53 –08:06 –14:38– 18:48

Gebze 07:08– 08:21– 14:53– 19:03

Pendik: 07:24– 08:37– 15:09– 19:19

 

PENDİK-MİTHATPAŞA

Pendik: 08:00– 10:20– 16:30– 20:15 Gebze: 08:18– 10:38– 16:48– 20:33

Hereke: 08:33– 10:53– 17:03– 20:48

Yarımca: 08:41– 11:01.. 17:11– 20:56

Derince: 08:49– 11:09– 17:19– 21:04

İzmit: 08:57– 11:17– 17:27– 21:12

Sapanca: 09:19– 11:39– 17:49– 21:34

Arifye: 09:25– 11:45– 17:56 –21:40

Mithatpaşa: 09:35– 11:55– 18:06– 21:50

Etiketler:
Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.