Kocaeli Olay
29.12.2017 Cuma - 10:19

Temizlik ekipleri her yerde

 İzmit Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü semt pazarlarında, mahallelerde, ana caddelerdeki çalışmalarına belirli bir program çerçevesinde devam ediyor.

Yetkililer,  İzmit’te her hafta düzenli olarak 20’ye yakın semt pazarı kurulduğunu belirterek “ semt pazarlarındaki faaliyet sona erdikten hemen sonra ekiplerimiz çalışmaya başlıyor. İlk etapta kapa temizlik yapılıyor ardından da tazyikli suyla alan temizleniyor. Her semt pazarından ortalama 10 ton çöp toplanmaktadır” dediler.

 

CADDE SOKAKLAR YIKANIYOR

Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı 11 arasöz ve 30’a yakın personel ile başta ana arterler olmak üzere cadde ve sokaklar belirlenen program çerçevesinde düzenli şekilde tazyikli suyla yıkanmaktadır. Yıkama çalışması bölgelerin araç trafik durumuna göre  gündüz ya da gece yapılıyor.

MOBİL EKİBLER MALTA’DA

Belediye Başkanımız Dr. Nevzat Doğan’ın talimatıyla oluşturulan mobil temizlik ekiplerinin mahallelerdeki genel temizlik Malta ile devam etti. Mahallede girilmedik cadde ve sokak bırakmayan ekipler 1.215,670 m2’lik bir alanda detaylı temizlik çalışması yaptılar.

 Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google'de Paylaş Whatsapp'ta Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


Bulut’tan Yeni Eğitim Yılı Mesajı
“Tramvay” Plajyolu’na gidiyor..
10 Günde 10 Bin Metrekare Parke Yol
Ankara da Kocaeli Rüzgarı
Tabiat Parkı Güzellik Katıyor
İl Jandarmadan  KOTO’ya Ziyaret
Yıldönümlerinde Yalnız Bırakmadı
GTÜ Dünyanın En İyiler Listesinde..
Doğan’dan Korkmaz’a Çiçekli Teşekkür..
Körfez Belediyesi İzmit Belediyesi İsmail Baran CHP Kocaeli Kocaeli Büyükşehir AK Parti Kocaeli körfez haber türkiye Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran CHP gölcük FETÖ Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan kocaeli nevzat doğan mhp CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan kandıra Dr. Nevzat Doğan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu kocaelispor sondakika izmit İzmit Belediye gebze Başkan İbrahim Karaosmanoğlu Sürmanşet haberler AK Parti AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan belediyesi haberleri kartepe AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz KOTO Manşet 15 Temmuz
Copyright © 2016 Kocaeli Olay Gazetesi www.kocaeliolay.com Tüm hakları saklıdır.
VAVSE Medya & İnternet Hizmetleri