19 Temmuz 2018 Perşembe 19:13

ANASAYFA l TAVDER ŞEHİTLER İÇİN MEVLİD OKUTACAK

12.08.2017 Cumartesi - 17:25

TAVDER şehitlerimiz için mevlid okutacak Tavşantepe Birlik Beraberlik Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (TAVDER) açıklama yaparak Maçka’da şehit olanların ruhuna mevlid-i şerif okutacaklarını belirterek herkesi davet etti.

 

TAVDER’den yapılan açıklama

 

TAVDER Başkanlığını Cesur Öztürk’ün üstlendiği Birlik Beraberlik kavramında hep kendini ön plana çıkaran Yönetim Kurulu gene bizlere bir sefer daha bu kavramı benimsetti..Yönetim Kurulunun Aldığı karar doğrultusunda mahallelerinde bulunan (Bağdat ) göl cami’sinde mevlid-i şerif okunacaktır.. Sosyal hesaplarında paylaşmış oldukları bu paylaşım nazarımızda tebrik niteliğindedir.. Dün Trabzon Maçka ilçesinde hain saldırı sonucu 15 YAŞINDAKİ GÜL GİBİ FİDANI gene 5 para etmez ciğeri sönmüş hiçler ŞEHİT ETTİ. ALLAH’tan Rahmet Geride kalanlarına Başsağlığı dileriz.. Bu olay bizleri derinden üzmüş bulunmakta; üzüntümüzü yazılarımızla paylaşımlarımızla deil ALLAH’ın huzurlarında paylaşalım tez zamanda tüm kötülüklerden ÜLKEMİZİ,BİRLİĞİMİZİ YOK EDER.

 

Yarın Akşam; Akşam Namazı ile Yatsı Namazı arasında TAVŞANTEPE (BAĞDAT) GÖL CAMİ’inde ŞEHİT EREN BÜLBÜL VE TÜM GEÇMİŞİMİZDE ŞEHİT DÜŞMÜŞ VATAN EVLATLARI VE MAHALLEMİZDE YAŞAYIP AHİRETE İNTİKAL ETMİŞ KİŞİLER için Mevlüd’ü Şerif okunacaktır. Sayın Adem Hocamız ve İsmail Hocamızın katılımıyla gerçekleşecek olan bu programa Tüm Üyelerimiz Ve Tavşantepe Halkını Davet Ediyoruz. ALLAH KABUL ETSİN… TAV-DER YÖNETİM KURULU.

 

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.