22 Temmuz 2018 Pazar 16:46

ANASAYFA l SOYDAŞLARI İÇİN KURBAN BAĞIŞI BEKLİYORLAR

05.08.2017 Cumartesi - 15:35

Türk Ocakları Kocaeli Şubesi tarafından her ay düzenli olarak yapılan genişletilmiş yönetim – denetim ve hars heyeti toplantısı şube binasında gerçekleştirildi.

 Ocağın yapılmış faaliyetlerinin ve yapılması planlanan yeni faaliyetlerin görüşüldüğü istişare toplantısına Şube Başkanı Yücel Alpay Demir, Türk ulaşım sendikası il Başkan’ı Agah Oktay gürler , Türk haber sen il başkanı Yasin pazar , Hars Heyeti Başkan’ı Halil Özcan Yönetim Kurulu Başkan yardımcısı Sezin Türkkal Denetim kurulu Başkan’ı Tuğrul gök ve ocak gençlerinin temsilcileri katıldı.

DESTEKLERİMİZE İHTİYAÇLARI VAR

Toplantıda konuşan Türk Ocakları Kocaeli Şube Başkanı Yücel Alpay Demir ; Her Yıl Yaptığımız Organizasyonlar ile Türk Ocakları Genel Merkezimize bağışlanan Kurbanları , Kerkük , Türkmeneli , Çobanbey ve Türkmen Dağındaki soydaşlarımıza ulaştırıyoruz bu yıl soydaşlarımızın bizim maddi ve manevi ilgimize ve desteğimize her zamankinden fazla ihtiyacı var , kurbanlarını soydaşlarına ulaştırmak isteyenlerin TÜRK OCAKLARI ZİRAAT BANKASI TR92 0001 0013 9534 2775 0450 14 İBAN NUMARALI HESABINA yatıracakları her 800 TL için bir kurban keserek onların adına ulaştıracağız , Allah şimdiden hayırlarını kabul etsin.

TOPLANAN DERİLER ÜLKÜ OCAKLARINA

Bizler Türk Ocakları Kocaeli Şubesi yöneticileri ve üyeleri olarak burada keseceğimiz Kurbanlarımızın derilerini ve kurban kesen eş dost akraba ve komşularımızın kurban derilerini, Topladığı derilerden elde ettiği gelirler ile nitelikli vasıflı ahlaklı devletine ve milletine bağlı evlatlar yetiştiren Ülkü Ocaklarımıza teslim edeceğiz.

DUYARLI OLALIM

Bütün Türk Milliyetçilerine buradan sesleniyoruz Kurbanlarınızı ve Kurban Derilerinizi sizlerin hassas duygularınızı kullanan ve gelirini hangi cemaat ve hangi örgütlere aktardığı belli olmayan kişi veya sözde bazı yardım derneklerine kaptırmayınız, Tüm Ocaklarımız kurban bağışı ve deri toplama faaliyeti yürütmektedir herkesi duyarlı olmaya davet ediyorum isteyen herkes bize ulaşabilir” dedi.

15 TEMMUZ RUHUNA ZARAR VERİR

Geçtiğimiz günlerde bir televizyon programında “yeni bir devlet kuruyoruz” diyen Ayhan Oğan konusuna değinen şube Başkanı Demir ; bu söylemler 15 temmuzda istediğini alamayan fetö zihniyetin BOP projesi kapsamında Türk Halkını bölme ve birbirine hasımhane duygular beslemesinin sağlanmasını amaçlayan çabalarına fayda sağlar , 15 temmuz ruhuna zarar verir.

İYİ NİYETLERİ ARAŞTIRILMALI

Geçen hafta Şanlıurfa ilimizin Siverek ilçesinde Atatürk Heykeline sözde sembolik saldırıda bulunan meczup akıl hastası ile aynı amaca hizmet eder, bunlar ülkemizi sevmeyen dış güçlerin işine gelir, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde kurulan Cumhuriyetimiz 94 yaşındadır. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan 12. Cumhurbaşkanımızdır , bunun aksine söylem ve çabalarda ısrarla bulunanların Milli Birliğimize yapılmak istenen planlı saldırı ve yıpratma çabalarının devamına hizmet edeceği için , geçmişlerinin ve niyetlerinin iyi araştırılması gerektiğini düşünüyoruz” dedi

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.