14 Ekim 2019 Pazartesi 19:03

ANASAYFA l Siyasi tecrübesi O’nu öne çıkarıyor

29.11.2018 Perşembe - 12:10

 

 

Körfez’de belediye başkanlığı aday adaylığı süreci başlamasından bu yana aday adaylarının içinde Alim Erdemir dikkatleri üzerine çekiyor. Değişik iletişim kanallarını kullanarak kısa sürede Körfez halkının gönlüne girmeyi başaran Alim Erdemir, profesyonelce yürüttüğü kampanyayla gönüllere giriyor.

Körfez İlçesi Çamlıtepe mahallesinde büyümüş olan Alim Erdemir Ak Partiden iki dönem milletvekili adayı olmanın verdiği siyasi tecrübeyi çok iyi kullanarak ve bütün tecrübesini ortaya koyarak rakiplerini kıskandıracak bir performans ortaya koyuyor.

20 yıllık belediyeciliğin verdiği tecrübeyle rakiplerinden çok farklı bir adaylık kampanyası yürüten Alim Erdemir vatandaşın gönlüne girmek için her türlü iletişim kanalını çok iyi kullanıyor.

Erdemir çalışmalarında broşür bastırıyor, gazetelere projeleri ve yapmayı planladıkları ile ilgili röportajlar veriyor. Tanıtım broşür reklamlarının yanında ilçede bulunan caddelere tanıtım brandaları asıp billboardlarla kendini Körfez Halkına tanıtıyor.  Aday adaylık sürecine en ciddi bir şekilde hazırlanan Erdemir yürüttüğü bu kampanyayla da dikkatleri üzerine çekiyor.

Ak Parti Körfez İlçenin İşletme, Hukuk ve İlahiyat olmak üzere 3 Üniversite bitirmiş adayı olan Erdemir, Vücut dilini iyi kullanmanın yanı sıra akıcı ve etkileyici hitabetiyle kendisini dinleyenleri etkilemeyi başarıyor.

İlçede daha önce görev yapmış belediye başkanları Muzaffer Baştopçu, Yunus Pehlivan ve şimdiki başkan İsmail Baran için olumlu kanaatlerini bildiren, daha iyisini yapmak için bu göreve talibim diyen Erdemir kelimenin tam manasıyla teşkilatçılığının ve aday  adaylığının hakkını veriyor.

Ankara ayağı da çok güçlü olan Erdemir Mecliste Özel Kalem Müdür Yardımcılığı da yapmış olmanın verdiği avantajla milletvekilleri, bakan ve bürokratlarla çok yakından tanışıyor. Ankara’daki programlara da fırsat oldukça katılan Erdemir önceki gün yapılan Ak Parti Grup toplantısına da katılarak Cumhurbaşkanı ve Ak Parti genel başkanı Recep Tayyip Erdoğan’la da görüşmesiyle Ankara ayağının da çok güçlü olduğunu hissettiriyor.

Ak Parti Genel Merkezi şayet mevcut Başkan İsmail Baran’ı değiştirmeye karar verdiyse Körfez İlçede siyasi tecrübesi fazla olan ve iddialı olan adaylardan Ali Çakır, Engin Koyun, Faruk Denli’nin arasından sıyrılıp Belediye Başkan Adayı olursa şaşırmayın.

 

 

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.