19 Temmuz 2018 Perşembe 05:12

ANASAYFA l SEYHAN: ERDOĞAN’A DESTEK İÇİN BU YOLA BAŞ KOYDUM

09.08.2017 Çarşamba - 19:58

27 Ağustos’ta gerçekleştirilecek olan AK Parti Kartepe İlçe Başkanlığı’na aday olan Serkan Seyhan, gazetemize yaptığı açıklamada, “Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yükünü bir nebze de olsa omuzlayarak ona destek olmak için bu yola baş koydum” dedi.

-Mesut ŞAHİN

AK Parti Kartepe İlçe Teşkilatının kurucularından ve geçmiş dönem milletvekili adaylarından olan Serkan Seyhan, gazetemize yaptığı açıklamada, “Siyasi hayatıma Refah Partisi ile başladım. Milli Gençlik Vakfı, gençlik kolları yöneticiliği gibi farklı kademelerde görev aldım. Daha sonra AK Parti kurucu Kartepe ilçe yöneticiliği yaptım. Gençler ile içiçe bir hayatım oldu. Hizmet etmek için enerjim ve sevdam var. Benim için fikirleri çok önemli olan delegasyon ile görüşmelerim devam ediyor. Parti mekanizmamız, istişare ile işliyor. Büyüklerimizle gerekli istişareleri yaparak, Kartepe ilçemize, gönül verdiğim partimin ilçe başkanı olmayı arzu ediyorum” dedi.

‘TEŞKİLATIMIN HİZMETİNE TALİBİM’

Seyhan açıklamalarının devamında, “Bizler her zaman teşkilatın hizmetine talip olduk. Genel seçimlerde milletvekili aday adayı olarak memleketimize, kentimize, ilçemize hizmet etmek için en ağır yükün altına girmek adına mücadele ettik. Teşkilatımızın kararlarına her zaman saygı duydum. Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yükünü bir nebze de olsa omuzlayarak ona destek olmak için bu yola baş koydum. Karar ve sonuç ne olursa olsun, teşkilatımızın vereceği her türlü göreve hazırım” diye konuştu.

SERKAN SEYHAN KİMDİR?

1979 yılında İstanbul’da doğdu. İlk ve ortaöğrenimini Kocaeli’de, yükseköğrenimini  Sakarya’da tamamladı. Ak Parti Siyaset Akademisi dahil olmak üzere; Siyaset, iletişim, ilahiyat, kalite yönetimi, eğitim bilimleri  konularında sertifikalı eğitimler aldı.

Sırasıyla; Kocaeli’de yükseköğrenim yurt müdürlüğü, Ankara’da otel müdürlüğü, özel bir eğitim kurumunda eğitim koordinatörlüğü  görevlerinde bulundu.  Kocaeli’de uluslararası bir  firmada kalite direktörlüğü bünyesinde 9 yıl görev yaptı. Halen kurucu ortağı olduğu teknoloji ve danışmanlık firmasında Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini sürdürmektedir.

Serkan Seyhan, yaşamı boyunca birçok; Kitap, film, konferans, yerel ve ulusal organizasyona imza attı. Yurtdışında; Cezayir, İran, Mısır, BAE, Nijerya Kalite Yönetim Projeleri, Kosova’da eğitim kurumu kurulumu, Suriye’de Medeniyetler Atlası fizibilite çalışmalarında bulundu. Evli ve 2 çocuk babasıdır. 

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.