13 Ekim 2019 Pazar 21:32

ANASAYFA l “SEVDAMIZ ETİKET KADAR DEĞİLDİR”

02.06.2017 Cuma - 10:10

 

Çenesuyu’nun üzerinde kullanılan “15 Temmuz Şehitlerimizi Unutmayacağız” yazısının kent gündemine oturmasının ardından gazetemize demeç veren Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut, “ Bizim sevdamız etiket kadar değildir” dedi

Derince Belediyesi’ne bağlı Çenesuyu A.Ş’nin, “15 Temmuz Şehitlerimizi Unutmayacağız” yazılı etiketi su şişelerinde kullanması geçtiğimiz günlerde kent gündemini oldukça meşgul etmişti. Su şişelerinin yerlerde ve çöplerde görülmesinin ardından gittikçe büyüyen tepkilere siyasi kanattan MHP İl Başkanı Aydın Ünlü ile BBP İl Başkanı Serhat Duyar’da katılmış, yaşananları elim bir olay değerlendirmişti. Açıklamayla yetinmeyen BBP İl Başkanı Duyar, dün beraberinde ki heyet ile birlikte Kocaeli Adliyesi’ne giderek konuyla ilgili savcılığa suç duyurusunda bulunarak konunun takipçisi olacaklarını belirtmişti.

POLEMİĞE GİRMEYECEĞİM

Tüm bu yaşananlara sessiz kalan Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut ise bugün gazetemize süreçle ilgili kısa bir açıklamada bulundu.  Polemikten uzak durduğunu belirten Bulut, “Biz böyle polemiğe girmiyoruz, kendimizi bilen adamız. Polemiklerden uzak duruyoruz. Bu böyle demiş, şu şöyle yapmış girmem ben bu işlere. Herşey belirli, kimseyle polemiğe girmeyeceğim. Kendi kendilerine çalsın oynasınlar. Bizim bayrak sevdamız etiket kadar değildir” dedi.

 

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.