24 Ekim 2019 Perşembe 00:38

ANASAYFA l Şemsettin Ceyhan: Uyanış başladı

27.08.2016 Cumartesi - 11:51

AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan Ceyhan, “Büyük güçlü Türkiye olma yolunda İslam Alemine ışık olacak” dedi

AK Parti’nin 91’inci Daraltılmış İl Danışma Meclisi toplantısı dün  akşam Şemsettin Ceyhan öncülüğünde Antikkapı’da yapıldı. AK Parti’nin kurulduğu günden bugüne kadar yaşadığı seçimleri değerlendiren,  15 Temmuz darbe girişimi öncesi ve sonrası yaşananları anlatan AK Parti İl başkanı Ceyhan, “15 Temmuz başarısız darbe girişiminin yaşandığı gecede Kocaeli milletvekilimiz R.Sezer Katırcıoğlu’nun TBMM’ndeydi. Milletimiz Cumhurbaşkanımızı çağrısı ile sokaklara çıktı. Allah Cumhurbaşkanımızı korusun uzun ömür versin. Milletimiz, teşkilat yöneticilerimiz darbeci askerlerin önüne geçmek için göğüslerini siper etti.

FAZLA RASTLAMADIK

Terör örgütleri 4×4 gibi hareket ediyorlar. Darbede aktif olan polislerimizi bombalı saldırılarla hedef alıyorlar. Ülkemizin yaşadığı sıkıntılara rağmen, dünyanın en büyük köprüsünü yapıyoruz. 100 yıldır bizi uyutuyorlardı, ama uyanış başladı. Büyük güçlü Türkiye olma yolunda İslam Alemine ışık olacak. FETÖ ile mücadeleyi unutmuş değiliz. Bizler gelen ihbarları değerlendiriyoruz. Bir-iki istisna dışında teşkilatlarımıza FETÖ’cülere rastlamadık.

KAÇ KİŞİ AÇIĞA ALINDI?

Belediyelerde 130’un üzerinde açığa alınan var. 311 devlet görevlisi tutuklu. 9 belediye çalışanı görevine iade edildi. 1765 devlet görevlisi açığa alındı. Açığa alınmak FETÖ terör örgütü mensubu demek değil, soruşturma sonucu ortaya çıkar. Paralelle mücadeleyi adaletle yapıyoruz. Bu mücadeleyi devamlı yapacağız başarılı çıkacağız.” Ceyhan, Kurban Bayramı sonrası teşkilat çalışmalarını kat be kat artırarak devam ettireceklerini söyledi.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 1 yorum bulunmaktadır.