17 Ekim 2019 Perşembe 21:44

ANASAYFA l Şeker ve Korkmaz, KYMD üyeleriyle buluştu

03.04.2017 Pazartesi - 10:32

AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker ve İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz, Kocaeli Yapı Müteahhitleri Derneği üyeleriyle bir araya geldi

AK Parti İzmit İlçe SKM kapsamında, Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker ve İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz, Kocaeli Yapı Müteahhitleri Derneği (KYMD) Başkanı Zekai İren ve yönetimiyle bir araya geldi. Beytül Kebap Restoran’da düzenlenen programa, İl yöneticisi Temel Erten, İlçe Yöneticisi Fatih Özcan katıldı. Programda, dernek faaliyetleri hakkında bilgilendirmede bulunan Başkan Zekai İren, yatırımlar hakkında açıklamalar yaptı. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi hakkında açıklamalarda bulunan Milletvekilim İlyas Şeker de, ekonomide istikrarın olabilmesi için siyasi istikrarın şart olduğunu ifade ederek, “Güvenli ve huzurlu bir Türkiye için hızlı düşünen, hızlı organize olan, etkili ve doğru karar veren, anında uygulamaya geçen, yeni Hükümet sistemi için evet denilmeli” dedi.

 ‘CESUR YATIRIMLAR YAPILACAK’

Milletvekili Şeker konuşmasının devamında, “Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nde ise koalisyonlar dönemi tamamen ortadan kalkıyor, çünkü; seçilmiş olan cumhurbaşkanı kullanılan oyların %50’sinden fazlasını alarak tek başına iş başına gelecek nasipse. Böylelikle ülkemiz istikrarlı bir hükümete sahip olacak ve dolayısı ile önünü rahatça görebilen bir ülke konuma geleceğinden dolayı yatırımlar daha cesur yapılacak” ifadelerine yer verdi.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu yazıya yorum yapmak için yetkiniz yok.