17 Ekim 2019 Perşembe 21:47

ANASAYFA l Şeker, 16 Nisan’da halkımız iyi bir ders verecek

07.04.2017 Cuma - 11:52

İlyas Şeker, “Ülkemizden çıkar sağlayan şer güçler tüm gayretleriyle son kozlarını oynuyorlar ama halkımız 16 Nisan’da onlara iyi bir ders verecektir” dedi

AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, İzmit İlçe SKM programları kapsamında Şirin Evler Mahallesi’nde esnafları ziyaret etti. Cadde esnafına halk oylaması önce Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’ni anlatan Milletvekili Şeker, neden evet denmesi gerektiğini anlattı. Esnafın taleplerini dinleyen Şeker, onlarla sohbet etti ve Referandumda ’evet’ için destek istedi. Şeker’e esnaf ziyaretlerinde, İzmit Belediyesi Meclis Üyesi Engin Uztürk, İl Yöneticisi Adnan Turan, İzmit İlçe Yöneticisi Muharrem Tutuş, Mahalle Başkanı ve istişare kurulu üyeleri katıldı.

‘HALKIMIZ İYİ BİR DERS VERECEKTİR’

 Şeker açıklamalarında, “Halkın iradesini görmezden gelerek, silahların gölgesinde yazılmış bir anayasanın ülkemizin önünde bir engeldir. AKParti hükümeti olmadan önce Türkiye’yi yönlendiren ve ülkemizden çıkar sağlayan şer güçler tüm gayretleriyle son kozlarını oynuyorlar. Ama Vatan söz konusu olunca tün siyasi ve etnik farklılıkları bir kenara bırakan halkımız 15 Temmuzda olduğu gibi 16 Nisanda da onlara iyi bir ders verecektir” dedi.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu yazıya yorum yapmak için yetkiniz yok.