18 Ekim 2019 Cuma 05:05

ANASAYFA l SARIBAY MUHTARLARIMIZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİ

08.06.2017 Perşembe - 16:44

CHP İl Başkanı Av. Cengiz Sarıbay, il yöneticileri Av. Hüseyin Acurman, Harun Yıldızlı, Selim Yıldız, Kadın Kolları İl Başkanı Sevim Pekyörür ve Şirintepe Mahalle Muhtarı Nilgün Düzen ile birlikte kısa bir süre önce kalp ameliyatı olan gazeteci Erdal Sertel’i Şirintepe’de ki evinde ziyaret etti. CHP’liler Sertel’e geçmeden önce ilk olarak Şirintepe Muhtarı Nilgün Düzen’i ziyaret ettiler

MUHTARLARIMIZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİ

İlk olarak Şirintepe Muhtarı Nilgün Düzen’e uğrayan CHP’liler, mahallenin sorunları hakkında muhtar Nilgün Düzen’den bilgi aldı. Muhtarların çok önemli bir görev ifa ettiklerini belirten Sarıbay, “Bu noktada her zaman bizlerde yanınızdayız. Türkiye’nin birçok yerinde muhtarlarımız fedakârlık duyguları içerisinde çalışıyor. Halkımızın taleplerini ilk olarak sizler duyuyorsunuz. Halkımız bir sıkıntısı olduğunda ihtiyaç olduğunda kamu ile ilgili bir talepte bulunulacağı zaman ilk olarak sizlere geliyor. Sizler bizim için önemlisiniz” diye konuştu. Sarıbay, Şirintepe Mahallesinin, İzmit’in en güzel mahallelerinden biri olduğunu belirtti. Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Şirintepe Mahalle Muhtarı Nilgün Düzen,” sizleri burada ağırlamaktan mutluluk duydum. Muhtarlık olarak halkımızın sorunlarına yardımcı olmak, çözüm üretmek için elimizden geleni yapıyoruz “ dedi.

GEÇMİŞ OLSUN DİLEKLERİNİ İLETTİ

Erdal Sertel’in sağlık durumu hakkında bilgi alan CHP İl Başkanı Av. Cengiz Sarıbay, “Acil şifalar diliyor, geçmiş olsun diyorum. Umarım en kısa sürede eski sağlığına kavuşursun. Sıhhatten daha önemli bir şey yok bu dünyada” dedi. Ziyaretiniz beni çok mutlu etti diyen Erdal Sertel, “Sizleri burada görmek beni çok mutlu etti. Gelişiniz bana moral oldu. İnsan bu tür zamanlarda aranmak ziyaret edilmek istiyor. Ziyaretinizden dolayı tekrar teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

 

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.