22 Temmuz 2018 Pazar 12:51

ANASAYFA l ŞAHABETTİN BİLGİSU CADDESİ KARA SİNEKLERE TESLİM

02.08.2017 Çarşamba - 12:40

İzmit Şahabettin Bilgisu Caddesi üzerinde yer alan esnaflar, tamamlanan tramvay projesinin ardından bölgede beklenmedik bir şekilde kara sinek artışı olduğunu ifade ediyor. Belediye’den ilaçlama yapması için yardım istediklerini söyleyen iş yeri sahipleri, henüz kimsenin ilaçlama konusunda bir adım atmadığinı belirtiyor

-Artun Umur ELMASER

Büyükşehir Belediyesi’nin kentin çehresini değiştiren Akçaray Tramvay Projesi’nin hayata geçirilmesinin ardından, kentin belirli noktalarında az da olsa sorunlar çıkmaya başladı. Bu sıkıntılardan bir başkasını, İzmit Şahabettin Bilgisu Caddesi üzerinden yer alan esnaflar ortaya atmış durumda.

BELEDİYE KONUYA EL ATSIN

Tamamlanan tramvay projesinin ardından cadde üzerinde hiç görmedikleri kadar kara sinek artışı gözlemlediklerini anlatan bölge esnafı, altyapı çalışmaları sırasında lağam borularının patlatılmış olabileceğini ileri sürüyor. Kendilerinin yanı sıra müşterilerinin de kara sinek istilasından dolayı mağdur olduğunu kamuoyuyla paylaşan iş yeri sahipleri, Büyükşehir Belediyesi’ni bu konudan defalarca haberdar ettiklerini fakat, hiçbir yetkilinin gelip konuya el atmadığından dert yanıyor.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.