24 Ekim 2019 Perşembe 00:40

ANASAYFA l Sağlık çalışanları nöbet tuttu

03.08.2016 Çarşamba - 13:19

Derince’de demokrasi nöbetlerinin devam ettiği Kent Meydanı’nda stant açan Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde görevli doktor ve hemşireler tarafından vatandaşların şeker ve tansiyon ölçümleri yapıldı

Fethullahçı Terör Örgütü’nün darbe girişimine tepki için ülkemizin 81 vilayetinde meydanlara çıkan vatandaşlar milli iradeye destek amacıyla demokrasi nöbetlerini sürdürüyor. 15 Temmuz gecesi yaşanan darbe girişiminin ardından Derince’de Kent Meydanı’nda toplanan ve demokrasiye sahip çıkan ilçe halkı yine meydanlardaydı. Demokrasi nöbetine katılan vatandaşlara destek olmak isteyen Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi de Kent Meydanı’nda stant açtı.

ŞEKER VE TANSİYON ÖLÇTÜLER

Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde görevli doktor ve hemşireler tarafından alana gelen vatandaşların şeker ve tansiyonları ölçülüp, bazı sağlık muayeneleri yapıldı. Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Mustafa Güneş ve kurum yetkilileri ayrıca vatandaşlara helva ikramında bulundu. Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut da demokrasi nöbetine katılan ve ‘Vatan nöbetindeyiz’ standı açan hastane görevlileri ile Başhekim Güneş’e teşekkür etti.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.