19 Ekim 2019 Cumartesi 08:35

ANASAYFA l Ruhi Karaalp gazetecilerle iftarda buluştu

16.06.2016 Perşembe - 12:05

optimized-xnpv

Abhazya – Türkiye Ticaret ve Ekonomik İlişkiler Temsilcisi ve aynı zamanda Akmis Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ruhi Karaalp, gazetecilere, Kafkas Derneği ve Abhaz Derneği yöneticilerini iftarda buluşturdu.

İzmit’te bulunan Başol Steak House’ta düzenlenen iftar programına Abhazya – Türkiye Ticaret ve Ekonomik İlişkiler Temsilcisi ve aynı zamanda Akmis Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ruhi Karaalp ev sahipliği yaptı. Programa Abhaz Dernekleri Federasyonu ve aynı zamanda Akmis Grup Yönetim Kurulu Üyesi Ümit Karaalp, Akmis Grup Genel Müdürü Olgun Aksoy, Kocaeli Kafkas Kültür Derneği Başkanı Erdal Çatan ve Kafkas Derneği Yöneticileri, Kocaeli Abhaz Derneği Başkanı Hasan Konca ve dernek yöneticileri, Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Çetin Gürol, Kocaeli Medical Park Hastaneleri Kurumsal İletişim Sorumlusu Samet Ata Türkyılmaz, Kocaeli’de görev yapan yerel basın mensupları ve ulusal yayın kuruluşlarının temsilcileri katıldı.

KATILIMCILARA TEŞEKKÜR ETTİ

Gerçekleşen iftar programında Ruhi Karaalp herkesle ayrı ayrı yakından ilgilenirken, iftarın ardından gazetecilerle sohbet edildi. Karaalp gerçekleşen organizasyona katılan Kafkas ve Abhaz derneklerinin yöneticilerine ve gazetecilere katılımlarından dolayı teşekkür etti. Akmis Grup olarak faaliyetlerini gazetecilere anlatan Karaalp aynı zamanda Abhazya ve Türkiye arasında ki ticari ve kültürel gelişmeler hakkında da bilgi verdi.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.