19 Temmuz 2018 Perşembe 05:57

ANASAYFA l MUHARREM TUTUŞ’TAN, ALİ KORKMAZ’A BÜYÜK DESTEK

06.08.2017 Pazar - 14:47

AK Parti’deki yoğun kongre sürecinde, Erdoğan’ın “Metal yorgunluğu ve profesyonel deformasyon diye bir hastalık var, uzun süre görevde kalanlar bu hastalığa yakalanabiliyor. Yorulan varsa kenara çekilsin” sözleriyle gündeme gelen kapsamlı teşkilat değişimlerinin de yapılacağı gündeme getirilmişti. AK Parti 6. olağan kongre rehberinin açıklanmasıyla birlikte teşkilatlarda da hareketlenmeler başladı. Kongre rehberinin açıklanmasının ardından AK Parti İzmit İlçe Yöneticisi Muharrem Tutuş, sosyal medya hesabı üzerinden İlçe Başkanı Ali Korkmaz’a destek çıktı.
Bazı kesimlerin, İlçe Başkanı Ali Korkmaz’ı hedef alan eleştirilerine yanıt vererek, Korkmaz’a destek olan Tutuş, paylaşımında şu ifadelere yer verdi;

AK Parti 6.olağan kongre rehberinden;
“Kamu ile iş, ihale, taşeron ilişkisi bulunanlar yönetimlerde görev almayacak.”
Ve soruyorum!!! pek te bir işleri ve uğraşları olmadığı için çay ocaklarında ya da siyasetin içinde olup negatif algı oluşturmak adına İzmit İlçe Başkanımız Sn.Ali Korkmaz’ı eleştirenler; kongre rehberimizi okudunuz mu hiç? Genel çerçeveye bakarsanız eğer, genel başkanımız milletimizi rahatsız edecek akçeli ve alangirli işleri özellikle çok net ve anlaşılır bir biçimde belirtmiş.
Bugüne kadar mevcut ilçe başkanımız da dahil hiç kimsenin koltuğunun altında siyaset yapma çabasında olmadım ve olmayacağım. Ancak kendisinin hakkını teslim etmek adına, bu ve benzeri konularda SÜTTEN ÇIKMIŞ AK KAŞIK olduğunu herkesin bildiği ilçe başkanımızdan önce konuşacağımız önceliklerimiz bir irdelenmeli diye düşünüyorum.
Sonuç; Bugün genel başkanımızın rahatsız olduğu başlıkları ele aldığımızda 6 yıldır ilçe başkanımızın kapattığı köşeden AK Parti hiç gol yememiştir…

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.