22 Temmuz 2018 Pazar 16:49

ANASAYFA l OP. DR. ALTUN KONAK AİLESİNE KATILDI

15.08.2017 Salı - 8:20

Konak Hastaneleri  İzmit , Plastik Cerrahi Alanında Opr. Dr. Belma Altun Kapılı ile Hizmet Vermeye Başladı .

Temmuz 2017 itibari ile Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi hekimi Op. Dr. Belma Altun Kapılı ameliyatlarını Konak Hastanesi İzmit’te yapmaya başladı.

Konak Hastaneleri  İzmit, önemli bir sağlık dalında daha hizmet vermeye başladı. Temmuz 2017 itibari ile  Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi hekimi Opr. Dr. Belma Altun KapılıKonak Hastaneleri  İzmit’te hastalarına hizmet vermeye başladı.

Konuyla ilgili açıklama yapan Konak Hastaneleri  İzmit Tıbbi Direktörü Opr. Dr. Özlem Bilgin şunları söyledi:

 “Opr. Dr Belma Altun Kapılı, Plastik ve Rekonstrüktif cerrahinin yanı sıra Genel Cerrahi ihtisası olan yani çift uzmanlık taşıyan bir doktorumuz. Kendisi Hastanemizde plastik ve estetik cerrahi operasyonları ve işlemleri konusunda hastalarına hizmet vermektedir.

Kendisi çok kısa bir zamanda Hastanemiz adına başarı hikayeleri yazmaya başladı. Zeynep Yaraşır isimli 39 yaşında ve Fransa’ da ikamet eden hastamız  burun estetiği operasyonu için Konak Hastanesi İzmit’i tercih ederek  Op.Dr. Belma Altun Kapılı tarafından burun estetiği ameliyatına alındı. Ameliyatının ardından iyileşme sürecini hızla tamamlayan Zeynep Hanım yurt dışı seyahatine çıkmaya uygun hale geldi. Kendisi Hastanemizin misafirperverliğinden ötürü  Konak Hastanesi İzmit İdari Direktörü Özlem Altıntaş Kuyruklu  ve Hemşirelik Hizmetleri Müdürü Türkan Arslan Eren‘i de ziyaret ederek teşekkürlerini iletti.”

Özel Konak Hastaneleri Hakkında

1995 yılında İzmit’te kurulan Konak Sağlık Grubu, sahip olduğu seçkin kadrosu ile dünya standartlarında hizmet veren A Sınıfı bir hastanedir. Yatırımlarını günden güne genişleten Konak Sağlık Grubu 2013 yılında bünyesine kattığı Gebze Tıp Merkezi’ni 2015 yılında A Sınıf hastane olarak hizmete aldı. 2014 yılında hizmete giren Gölcük Aile Konak Hastanesi ile yatırımlarına devam eden Konak Sağlık Grubu, aynı yıl Adapazarı’nda bünyesine kattığı Konak Tıp Merkezi’ni ise 2016 yılında yaptığı yatırım ile açarak Bölgesinde fark yaratmıştır.

Bina yatırımlarının yanı sıra hasta odaklı yaklaşımı, seçkin hekim kadrosu, sağlık personeli, tıbbi altyapısı, teknolojisi ve hizmet kalitesi ile yenilikler getiren Konak Sağlık Gurubu 128 Kesit BT Koroner (Sanal) Anjiyo ve Kolon Hidroterapi, Uyku Laboratuvarı,  Kardiyovasküler Cerrahi ,Kardiyak Rehabilitasyon, Çocuk Cerrahisi, Transkranial  Manyetik Stimulasyon (TMS), Alerji Hastalıkları Tedavisi,İleri Görüntüleme Yöntemleri , Hilterapi gibi hizmetleri de verebilmektedir. 15000 m2 kapalı alana sahip Konak Hastanesi, 2015 Mart ayında hizmete giren Kocaeli’nin ilk özel Tüp Bebek Ünitesi ile sağlığın daima yanında olmaya devam ediyor.

Etiketler:,
Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.