14 Ekim 2019 Pazartesi 19:10

ANASAYFA l Öğretmenlerden Vali Aksoy’a Ziyaret

23.11.2018 Cuma - 16:34

 

24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle İl Milli Eğitim Müdürü Fehmi Rasim Çelik ve beraberinde Derince Alparslan Ortaokul Öğretmeni Yusuf Bakar, Karatepe İlkokul Öğretmeni Harun Özdemir, Kocaeli Fen Lisesi Öğretmeni Devrim Bakal ve Körfez İGSAŞ Ortaokul Öğretmeni Nigar Toy, Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy’u makamında ziyaret ederek, çiçek takdiminde bulundular.
 
Kocaeli İl Milli Eğitim Müdürü Fehmi Rasim Çelik, Sayın Valimize 24 Kasım Öğretmenler günü haftası münasebetiyle her branşı temsilen bir öğretmenle ziyarette bulunduklarını belirterek, kabullerinden dolayı teşekkür etti.
 
Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, yaptığı konuşmalarında ise; “Sizlerin şahsında tüm öğretmenlerimizin bu anlamlı gününü kutluyoruz. Öğretmenlerimiz bizim için önemli. Geleceğimizi emanet edeceğimiz gençlerimizin yetişmesinde emeği olan öğretmenlerimizin çalışmalarını daima takdirler karşılıyoruz. Bu yönüyle öğretmenlerimize minnet borçluyuz. Hepimizi yetiştiren öğretmenlerimizdir. Bu anlamda bizden sonraki kuşaklara da yine öğretmenlerimiz aynı heyecanla aynı duygularla eğitim çalışmalarına devam edecek. Bu anlamda öğretmenlerimizi yürekten kutluyoruz.” diyen Sayın Valimiz, öğretmenlere ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, başarılar diledi.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.