22 Temmuz 2018 Pazar 12:35

ANASAYFA l OFF-ROAD YARIŞLARI BAŞLADI

12.08.2017 Cumartesi - 13:30

Kartepe Belediyesi, Kartepe Off Road Kulübü ve Kartepe Doğal Hayatı Koruma ve Turizm Derneği iş birliğinde düzenlenen Off Road Şenliği’nin startını Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez tarafından verildi.

Kartepe Belediyesi, Kartepe Off Road Kulübü ve Kartepe Doğal Hayatı Koruma ve Turizm Derneği iş birliğinde “Kartepe Off Road Şenliği” Eğreltidüzü Yaylası’nda başladı. Ülkemizin çeşitli illerinden birçok sporcunun katılacağı şenlikte Off-Road, Yamaç Paraşütü, Airsoft, atvendru, havai fişek, halk oyunları gösterileri yapılacak. Ayrıca sporcular yaylada kamp yapma imkanı da bulacak.

ŞEHİR TURU ATTILAR

Kartepe Belediyesi Off-Road Şenlikleri Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’in belediye hizmet binası önünde açılış konuşmasında  “Kocaeli ve ilimiz dışından buraya gelen yarışmacılara teşekkür ediyorum. Kendilerini Kartepe’de ağırlamaktan dolayı mutluyuz. Kartepe turizmin ve doğa sporlarının merkezi olmaya başlamıştır. Ulusal ve uluslararası düzeyde Kartepe çekim merkezi olmaktadır. Enderun, motocross, tırmanma, ralli şampiyonası, off-road yarışmaları Kartepe’de yapılmaktadır. Adrenalin ve heyecan sporları merkezi durumuna geldik. Bizler sporu teşvik ediyoruz. Açtığımız spor okullarında alışılmışın dışında su kayağı, kar kayağı, kanun gibi birçok spor dalında eğitimler verilmektedir. 3 yıl içerisinde 6 bin bisiklet dağıtarak, çocuklarımızın sporu sevmesini ve sağlıklı yaşamaya teşvik ediyoruz. Önümüzde ki günlerde şehit Abdullah Tayyip Olçok Spor kompleksi hizmete girecek. Bu gibi tesisleri Kartepemize kazandırıyoruz. 22 km dağ altı yürüyüş ve bisiklet pistini bitirmek üzereyiz. Heyecan arayan herkesi Kartepemizde yapılan yarışmalara bekliyoruz” açıklamasında bulundu.

ÖDÜL TÖRENİ

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, yarışmaya katılan pilotlara başarılar dilerken, başlangıç startını verdi. Off-road yarışlarında yer alan pilotlar Kartepe turu yaptıktan sonra Eğreltidüzü Yaylası’na çıktılar. Kartepe Belediyesi Off-Road Şenliği’ne 70 sporcu katılıyor. 13 bayan pilot 13 Ağustos Pazar günü saat 09.00’da etaba girecek. Saat 18.00’de kupa töreni yapılacak.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.
ANASAYFA l Off-Road Yarışları Başladı

30.11.-0001 Pazartesi - 0:00

<p>ŞEHİR TURU ATTILAR<br />Kartepe Belediyesi Off-Road Şenlikleri Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’in belediye<br />hizmet binası önünde açılış konuşmasında “Kocaeli ve ilimiz dışından buraya gelen<br />yarışmacılara teşekkür ediyorum. Kendilerini Kartepe’de ağırlamaktan dolayı mutluyuz. Kartepe<br />turizmin ve doğa sporlarının merkezi olmaya başlamıştır. Ulusal ve uluslararası düzeyde<br />Kartepe çekim merkezi olmaktadır. Enderun, motocross, tırmanma, ralli şampiyonası, off-road<br />yarışmaları Kartepe’de yapılmaktadır. Adrenalin ve heyecan sporları merkezi durumuna geldik.<br />Bizler sporu teşvik ediyoruz. Açtığımız spor okullarında alışılmışın dışında su kayağı, kar kayağı,<br />kanun gibi birçok spor dalında eğitimler verilmektedir. 3 yıl içerisinde 6 bin bisiklet dağıtarak,<br />çocuklarımızın sporu sevmesini ve sağlıklı yaşamaya teşvik ediyoruz. Önümüzde ki günlerde<br />şehit Abdullah Tayyip Olçok Spor kompleksi hizmete girecek. Bu gibi tesisleri Kartepemize<br />kazandırıyoruz. 22 km dağ altı yürüyüş ve bisiklet pistini bitirmek üzereyiz. Heyecan arayan<br />herkesi Kartepemizde yapılan yarışmalara bekliyoruz” açıklamasında bulundu.</p>
<p></p>
<p>ÖDÜL TÖRENİ<br />Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, yarışmaya katılan pilotlara başarılar dilerken,<br />başlangıç startını verdi. Off-road yarışlarında yer alan pilotlar Kartepe turu yaptıktan sonra<br />Eğreltidüzü Yaylası’na çıktılar. Kartepe Belediyesi Off-Road Şenliği’ne 70 sporcu katılıyor. 13<br />bayan pilot 13 Ağustos Pazar günü saat 09.00’da etaba girecek. Saat 18.00’de kupa töreni<br />yapılacak.</p>

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.