21 Ekim 2019 Pazartesi 16:54

ANASAYFA l Nevzat Doğan; Bu millet bayrağını indirttmez

07.08.2016 Pazar - 18:27

15 Temmuz olayı milletimizin ta Malazgirt’ten, Kurtuluş Savaşı’ndan ve Güneydoğu mücadelesinden gelen asil ruhunu bir kez daha hissettirdi.

Bize tankt top tüfekle gelmeyin dedi… Onlarda bunu biliyordu. Hain örgütler üzerinden geldiler. Ama birşey görüldü. Bu millet asil bir millet. Bu bayrağı indirmez.

Bu ezanları dindirmez. Bu millet şehit kanlarıyla sulanmış bu toprağı vermemek için son damla kanına kadar mücadele eder.

Tabiki son 15 yılda özgüveni artmış, ekonomik açıdan, sosyal ve askeri açıdan çok daha güçllü bir Türkiye var. Atalarının çizgisinde yükselen, Avrupa 1 büyüyorsa 10 büyüyen bir Türkiye var. Onlar yavaş, biz hızlı. Açığı kapatıyoruz.

 

Hepimizi derinden yaralayan, kahramanlık destanlarına sahne olan bu olay güzel yarınları da açacak. Şehitlerimizin yakınlarına baş sağlığı, gazilerimize de şifa diliyorum. Hepsinin acısını yüreğimizde hissediyoruz. O acı bizi motive ediyor. İşte onun içindir ki; Bu ülkenin geleceği için bu mücadeleyi daha da kıyasıya sürdüreceğiz. O hainlerden bu ülkeyi tamamen temizleyeceğiz.
Sadece devlet daireleri değil, basın, siyasi partiler ve STK’lar da kendini temizlemesi lazım. Bu hainlerin kökü kazınana kadar durmamalıyız.

Bunu planlayanlar çok daha büyük planlar içinde. Batının nasıl iki yüzlü olduğunu gördük. Onların demokrasi söylemine bakmayın. Gezide polise taş, sopa atanlara gaz sıktı diye batı bizi eleştiriyordu. Şimdi nutku tutuldu. Elinde bayrağı olan insanları öldürdüler.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.