23 Ekim 2019 Çarşamba 08:52

ANASAYFA l Muhalifler, Ünlü’yü hedef aldı… MHP’DE PARALEL GERGİNLİĞİ

20.06.2016 Pazartesi - 19:33

AYDIN
MHP’de önceki gün yapılan ‘tüzük kurultayı’ sonrası Aydın Ünlü sosyal medya üzerinden muhaliflere yüklenmiş, ‘paralel’ vurgusu yapmıştı.

AYDIN Ünlü’nün bu açıklamasının üzerinden fazla geçmeden muhalifler de sosyal medya üzerinden tepkilerini dile getirmeye başladı. Onlardan birisi de MHP’de Kaan Dilmen’in istifası sonrası yönetim tarafından yapılan oylamada başkan seçilen ama Genel Merkez tarafından kabul edilmeyen Oğuz Erhan Kopuk da vardı.

NAYLON FATURA…

KOPUK, “İhaleye fesattan hapis yatmadım. Naylon fatura işi hiç yapmadım. Makamı kullanıp milleti dolandırmadım. Para karşılığı Meclis üyeliğini ve millet vekilliği sıralamasını satmadım şimdi be Allahın sevgili kulu ben miyim parelel sen mi? (Kripto ne diye sor cevap veremez bide bi diller bi diller hiç sorma…)” ifadelerini kullandı.

ÜNLÜ’DEN CEVAP

KOPUK’un bağlaşımına çok geçmeden Aydın Ünlü’den de cevap geldi. Ünlü, “Kripto paralel nedir biliyor musun? Lidere gidip sadakat beyanında bulunup, sonra başkalarının tezgahında dükkan açmaktır. Yani sır gibi kendini saklayıp Allah’tan kaçamamaktır” dedi.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.