22 Ekim 2019 Salı 19:59

ANASAYFA l Milli antrenör Yunanistan Başkanlık Kupası’na katılıyor

23.04.2017 Pazar - 12:46

Gölcük Belediyespor tekvando antrenörü Zabit Puslu hoca Yunanistan’ın Başkenti Atina’da 23 Nisan -01 Mayıs arasında gerçekleşecek olan Başkanlık kupasına Türkiye Tekvando Federasyonu tarafından Kocaeli İlini temsilen milli takım antrenörlüğüne seçilerek müsabakalara katılıyor.
“TÜRKİYE GENELİNDE 10 MİLLİ ANTRENÖR KATILIYOR”

Yunanistan’ın Başkenti Atina’da yapılacak olan Başkanlık Tekvando müsabakalarına Türkiye genelinde Kocaeli İlimizi temsilen 10 milli antrenörden biri olan Gölcük Belediyespor antrenörü Zabit Puslu’nun yanısıra minikler, yıldızlar, gençler ve büyükler olmak üzere 146 sporcu katılıyor.

KOTA MAÇI BİZİM İÇİN ÖNEMLİ

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş’i makamında ziyaret eden Zabit Puslu Yunanistan’da yapılacak olan müsabakaların kota maçı olması nedeniyle bizim için önemli. İlçemizi, İlimizi ve Ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğimize inanıyorum “ dedi. Başkan Ellibeş “Yunanistan’ın Başkenti Atina’da yapılacak müsabakalarda başarılı olacağınıza yürekten inanıyorum. Türkiye Federasyonu tarafından milli antrenör seçilmeniz bakımından da sizleri tebrik ediyorum ve başarılarınızın devamını diliyorum” dedi.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.