22 Temmuz 2018 Pazar 03:06

ANASAYFA l MHP’DEN ŞOK AÇIKLAMA: İSTİFA EDENLER ÜYEMİZ DEĞİLDİ

01.08.2017 Salı - 18:31

MHP Gölcük İlçe Başkanı Bilal Çakır, Meral Akşener’i desteklemek amacıyla ilçeden istifa ettikleri açıklanan 145 kişinin üyeler olmadıklarını söyledi.

Çakır CHP’den, diğer siyasi partilerden bazı isimlerin listeye yazıldığını söyleyerek, “Haber sitelerinde gezen 145 kişilik listede yer alan isimler bizim üyemiz değil. Sadece 20 kişi bizim üyemiz.

Zaten ben onların ihracını ben yapacağım. Hiçbir zaman bize oy vermediler. Onlar sadece gelip şov yapıyorlar. Bize istifa dilekçesi veren olmadı. 1 Kasım’da 7 Haziran’da ve belediye seçimlerinde bize oy vermediler. Her zaman sokakta konuştular. Zaten bunların 4 tanesini ihraç etmiştim. Biz hepsini tespit ediyoruz. Ben şov yapma peşinde değilim. Onların seviyesine inmem. Onlar kamuoyunu yanıltıyorlar. Bizim listelerimize bakıyoruz. Yayınlanan listelerle örtüşmüyor. Toplantıya katılmayanların isimlerin de yazmışlar. Soruyorum bizim haberimiz yok diyorlar. CHP’den ve bazı partilerden toplama isimler yazmışlar. Bu listedeki isimlerin bizim üyelerimiz olduğunu kanıtlasınlar” dedi.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.