22 Temmuz 2018 Pazar 00:30

ANASAYFA l MHP TAKOZLARA YOL VERİYOR!

01.08.2017 Salı - 13:26

Dün Gölcük’te bir araya gelen 410 MHP’li, partiden istifa ettiklerini açıklamıştı. Konuyla ilgili basın toplantısı düzenleyen MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, Gölcük’te 410 kişinin olmadığını belirterek, “Heyecanla resmi evraklarını bekliyoruz. MHP büyümeye devam edecektir. Takoz olanlara artık MHP yol veriyor” dedi

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, bugün öğlen saatlerinde basın mensuplarıyla bir araya geldi. Ünlü’nün gündeminde dün akşam Gölcük’te bir araya gelip istifa ettiğini açıklayan 410 üye vardı. Konuyla ilgili konuşan Ünlü, “Bu asparagas haberdir. Basın güdümlü füze gibi gitmiş oraya. KOMİAD’a üye olan iş adamlarının sayısı belli, isim listesi belli. Biz de şunu isterdik, MHP’de deprem diyen basın, toplu istifanın topu nerede. Nerede bu istifaların isim listesi. MHP kurumsal bir partidir.Çatırdamayı, depremi 2019’da MHP yapacaktır. O depremin altında kimler kalacak zamanı geldiğinde bunu herkes görecek. Gölcük’te kesinlikle 410 kişi yoktu. 410 kişiyi kimse istifa ettiremez. MHP ideolojik bir siyasi partidir. Görüşler terk edilemez. Ben gidiyorum diyenlerin kuyruklarının nereye bağlı olduklarını biliyoruz. Ben gidiyorum desem eşim bile benle gelmez.Heyecanla resmi evraklarını bekliyoruz. MHP büyümeye devam edecektir. Takoz olanlara artık MHP yol veriyor” dedi.

HUKUKİ SÜREÇ BAŞLATTIK

“Kendi disiplin kurulundan ihraç edilenlerin bu komplo organizasyonu patlamıştır” diyen Ünlü sözlerini, “Diğer ilçelerde bunu organize edecekleri uyarıyorum. Gölcük’te . Toplu istifanın topu başlamıştır. Basını yanıltanlar adam gibi program yapsınlar ki topları patlamasın. İsim listelerini versinler. Kim MHP’den istifa etmiştir, ıslak imzayla. Gidenler gitsin. İstifa edenlere kapımız açık. Bizim burada bir sayı saklama gibi bir derdimiz yok. İlk programlarında patladılar. Basında ismi geçen isimler zaten partimizden kopmuş insanlardır. Onların gitmeleri için hukuki süreç başlatmışız. Diğer isimlerin listesi gelirse biz o ismi üye listesinden sorgularız deriz ki bu 410 kişinin bu kadarı üyemiz bu kadarı değildir deriz” şeklinde sürdürdü.

MHP TAKOZLARA YOL VERİYOR

MYK üyesi Adnan Özdere’nin kendisine yaşıyla alakalı göndermelerde bulunup bulunmadığını sorduğumuz Ünlü,“Herkesin yaşına hürmet ederiz. Ama gündeme gelmek adına yapılan spekülasyonlara cevap vermeyeceğiz. MHP il disiplini tarafından ihraç edilenlere cevap verecek kadar seviyesiz değiliz. Heyecanla resmi evraklarını bekliyoruz. MHP büyümeye devam edecektir. Takoz olanlara artık MHP yol veriyor. Yaşla ilgili söylemlere bizler cevap vermeyeceğiz” diye konuştu.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.