19 Ekim 2019 Cumartesi 18:30

ANASAYFA l MHP BAŞİSKELE’DEN İFTAR

19.06.2017 Pazartesi - 9:28

 

MHP Başiskele İlçe Başkanlığı her yıl düzenlediği iftar yemeğini geçtiğimiz akşam Başiskele Kültür Merkezi’nde gerçekleştirdi. İftar yemeğine Myk Üyesi Musa Küçük, Eski Milletvekili Kemal Köse,İl Başkanı Aydın Ünlü , İl ve ilçe yöneticileri , İlçe başkanları , mahalle muhtarları, Stk ve dernek başkanları ile çok sayıda partili katıldı

İftar yemeği öncesi konuşma yapan İlçe Başkanı Serkan Günaydın şunları söyledi , “Partimize bu güne kadar verdikleri emek ve hizmetlerden ötürü tüm katılımcılara ve dava arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Zorlu süreçlerden geçtik , gerek parti olarak gerek ülke olarak bizi yıpratmaya ve bölmeye çalışanlara en güzel cevabı bu şekilde birlik olduğumuzu göstererek verdik. Bir kez daha belirtmek isterim ki biz bu davadan asla vazgeçmeyeceğiz, biz birlik olduğumuz müddetçe bizi kimse asla bölemeyecektir. Bu mübarek günde burada olan olmayan herkese teşekkür eder, şimdiden mübarek Ramazan Bayramı’nızı en içten dileklerimle kutlarım.” Dedi.

Günaydın’ın ardından konuşma yapan Mhp Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü “ Öncelikle Başiskele Teşkilatımıza ve bu yemeğe katılan saygıdeğer parti üyelerimize teşekkür ederim. Bugün buraya birlik ve beraberlik içersinde geldik, ilçe teşkilatları yoğun şekilde çalışmaktardır. Önümüzdeki süreçte daha çok kenetlenerek ilçe yönetimleriyle,kadın kollarıyla,parti üyeleriyle 2019 seçimlerinin alt yapısını hazırlayacak olan birlik ve beraberliğimiz devam edecektir. Biz bu ülkeyi kurtaran adamın siyasi partisinin adamlarıyız,biz önemliyiz. Onun için diyorum ki kendinizle övünün,gurur duyun. Mahallenizde,sokağınızda,caddenizde ayağını yere sağlam basın. Siz ülkücüsünüz. Siz Milliyetçi Hareket Partisi’siniz. Siz bu ülkenin önemli insanlarındansınız. Bunu önümüzdeki günlerde çok daha iyi yaşayacak çok daha iyi hissedeceksiniz. Devlet’ten alamadığını bu zamana kadar bundan sonrasında devletten hak ettiğini alan bir ülkücü camia olacak. Bu duygularla ben tekrardan ilçe başkanıma siz çok değerli şahsiyetlerle bizi bir araya getirdiği için bu iftar programını düzenlediği için teşekkür ediyorum. Hepinizi seviyorum , hepinizle gurur duyuyorum. Allah birlik ve beraberliğimizi daim etsin ,aramıza fitne fesat sokmasın” dedi.

 

 

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.