22 Ekim 2019 Salı 02:16

ANASAYFA l Meslektaşımız Bilal Çığrım’a muhteşem uğurlama

25.04.2017 Salı - 9:34

Çağdaş Kocaeli Gazetesi’nin en gözde personellerinden olan Bilal Çığrım, vatani görevini yapmak için askere gidiyor. Henüz düştüğü yeri belli olmayan sevilen acar muhabire arkadaşları tarafından dün gece düzenlenen veda gecesi ise görülmeye değerdi

Kentimizde uzun yıllardı görev yapan Çağdaş Kocaeli Gazetesi Muhabiri Bilal Çığrım, vatani görevini yapmak üzere askere gidiyor. Gidişine kısa bir süre kala Çığrım’a yakın arkadaşları tarafından Cafe de Rita’da unutulmayacak bir gece düzenlendi. Eğlencenin biran olsun durmadığı pazartesi gecesi arkadaşlarıyla bir arada olmaktan dolayı oldukça mutlu olduğunu dile getiren meslektaşımız Bilal Çığrım, tamamlayacağı görev sonrasında ailesinin İstanbul’a ailesinin yanına yerleşerek meslek hayatına burada devam etmek istediğini dile getirdi.

KATILIM OLDUKÇA YOĞUN OLDU

Katılımın oldukça yoğun olduğu geceye CHP eski İl Kadın Kolları Başkanı Hülya Güreli Yolcubal, DSP İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Hülya Yıldırım, CHP İl Başkanı Basın Danışmanı Deniz Karamert, Yeni Kocaeli Gazetesi İmtiyaz sahibi Bigman Çakman, Yeni Kocaeli Gazetesi Editörü Gülşah Yücel, Kocaeli Gazetesi Muhabiri Selin Becer, TV 41 Muhabirleri Arzu Yıldırım, Hakan Kirişçi, Hakan Katırcı, Demokrat Kocaeli Muhabiri Emre Arkın, Bizim Yaka Gazetesi Muhabiri Pınar Gül, Mavi Kocaeli Gazetesi Muhabiri Oğuzhan Aktaş ile Kerim Çelik, Çağdaş Kocaeli Gazetesi Muharibi Ahmet Yeşilmen, Günaydın Kocaeli Gazetesi Muhabiri Damla Bektaş, Yeni Kocaeli Gazetesi Haber Müdürü Egemen Daşkan, Şeyma Küçüköner ile Tarık Tarhan katılım sağladı. Duygusal anların da yaşandığı buluşma, şarkılar eşliğinde gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam edecek.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.