24 Ekim 2019 Perşembe 00:32

ANASAYFA l MEDAR-I İFTİHARIMIZ ”İSMAİL KAHRAMAN” BİN EBU SUUD

31.08.2016 Çarşamba - 13:32

”Atatürk’ü anlayamayan bir adamdan Che’yi anlamasını beklemek ahmaklıktır.”

Yıl 2013.

İncirlik Camii, Amerikan askerleri tarafından basılarak tahrip ediliyor.Kuranı kerim yırtılıyor, camlar kırılıyor ve bu olayın ardından cami ibadete kapatılıyor ve tadilata alınıyor. İki Türk subayın araştırmasından sonra olayın üstü örtülüyor.

İddialarla ilgili Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Adana Şube Başkanı Recep Çalışkan, 10 sivil toplum örgütü adına yazılı açıklama yaparak tepki gösterdi. Müftülük olayı basından öğrendik dedi.

Bu kadar, başka hiçbir yerden kınama yok, protesto yok, hiç bir şey yok.

Sanki bu ülkede, o tarihte hiç müslüman yok.

Sanki o tarihte bu ülkeyi başka dine mensup olanlar yönetiyordu.

Şimdi o bizim anlı şanlı meclis başkanımız, o yüreği imanla dolu adam. Che’ye eşkıya diyen, laiklik düşmanı, 6. Filoyu kıble yapıp, namaz kılan ve ABD’yi protesto eden gençlere saldırıları örgütleyen yurtsever!, milliyetçi! adam; sana soruyorum:

Sen bu tarihte Türkiye’de değil miydin??

Sen bu tarihte Müslüman değil miydin???

Sen bu tarihte sinegogda mı ibadet ediyordun???

Sen ve senin gibi dini siyasete alet eden, cumhuriyetin nimetlerinden faydalanıp cumhuriyeti yıkmaya çalışan yobaz zihniyet şunu bilin ki;

Türk askerinin başına çuval geçirildiğinde umursamadan hiç bir karşılık vermezsen milliyetçi olamazsınız.

Gezide yalan söyleyerek, “camide içki içtiler” diye linç etmek istediğiniz gençlere gösterdiğiniz tepkinin milyonda birini, cami basıp kuran parçalayan ABD askerine göstermezseniz samimi, inançlı müslüman olamazsınız.

Ensar Vakfı vb. çocuk istismarcılarını bir kereden bir şey olmaz diyerek neredeyse tecavüzcüleri koruma altına alıp tecavüz olaylarını örtbas etmeye çalışmak hiçbir ahlaki kurama sığmazken, sizin ahlakınızdan şüphe ederim.

Mademki bu kadar dindarsınız neden bir çocuğa tecavüz edenin cehennemde yanacağını, en ağır cezalara çarptırılması gerektiğini söylemediniz? Neredeyse ulemalarınız bu tecavüzlerin doğal olduğu konusunda fetvalar verdi. Siz o zamanlar nerelerdeydiniz? Kendisini ahlak timsali olarak gören, göğsü din iman ile kabaran sayın İsmail Kahraman, sen bir halk kahramanı olan, kendini dünya halklarına adayan, ABD düşmanı Che’nin adını ağzına bile alamazsın.

Oysa, sen ortalarda yokken biz nerdeydik biliyor musun?

ABD askerlerinin başına çuval geçirdiğimiz için karakollarda sorgudaydık. Sen ve senin gibiler bize saldırırken.

Neredeydik biliyor musun ?..

Konya’da tecavüzleri protesto eden üç tane kız çocuğuyduk, yaka paça gözaltına alınan.Yurdun her yanındaydık ama Konya’da sadece üç kız çocuğuyduk ve bizdik sanki o tecavüze uğrayan çocukları doğuran ve Che’nin ideallerine inanan.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.