22 Ekim 2019 Salı 20:08

ANASAYFA l Makine Mühendislerinden CHP’ye ziyaret

08.04.2017 Cumartesi - 12:05

Makine Mühendisleri Odası Kocaeli Şube Başkanı Ünal Özmural ve yönetimi, CHP İl Başkanı Av. Cengiz Sarıbay ve yönetimini ziyaret ettiler. Özmural ve beraberindekileri Başkan Av. Cengiz Sarıbay ve il yöneticileri Adnan Tok, Harun Yıldızlı, Naim Keskin ve Bilgi Dehmen ve İl Referandum Koordinasyon Kurulu Başkanı Bozkurt Uslu karşıladı. Ziyarette CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Danışmanı Cuma Karavar da yer aldı. Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette 16 Nisan da gerçekleşecek olan referandum hakkında da görüş  alış verişi yapıldı.
KILIÇDAROĞLU’NUN TOPLANTISINA DAVET ETTİ

Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren CHP İl Başkanı Av. Cengiz Sarıbay, “ Sizleri yeni il binamızda ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz “ dedi. Sarıbay, Özmural ve yönetimini 10 Nisan Pazartesi günü saat 14.30 da İzmit Tanyıldız Düğün Salonunda STK, Dernek ve Oda başkan, yönetici ve üyelerinin yer alacağı Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun katılımıyla gerçekleşecek olan toplantıya davet etti. Daveti memnuniyetle karşılayan Özmural, yönetim olarak katılacaklarını belirtti.

KONFERANSA DAVET ETTİLER

Kendilerini kabul ettikleri için teşekkür eden Makine Mühendisleri Odası Kocaeli Şube Başkanı Ünal Özmural, “yeni il binasının hayırlı olmasını diledi. Özmural Sarıbay ve yönetimini 8 Nisan Cumartesi günü saat 13.30 da KYÖD’de düzenleyecekleri Hukukçu Prof. Dr. Yasemin Özdek, Makine Mühendisi TMMOB önceki Dönem Başkanı Mehmet Soğancı ve İnsan Hakları Savunucusu-Yazar Dr. Ömer Faruk Gergerlioğlu’nun konuşmacı olarak katılacağı “Anayasa Değişikliği ve Referandum” adlı konferansa davet ettiler. Davet için teşekkür eden CHP İl Başkanı Av. Cengiz Sarıbay, o gün çok yoğun bir programlarının olduğunu ancak kısa sürede olsa kendisinin katılacağını ancak il yöneticilerinin programa iştirak edeceklerini belirtti.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu yazıya yorum yapmak için yetkiniz yok.