22 Ekim 2019 Salı 12:40

ANASAYFA l KSO BAŞKANI ZEYTİNOĞLU’DAN TEOG BİRİNCİLERİNE ÖDÜL

12.06.2017 Pazartesi - 21:20

TEOG  Sınavlarında KSO Dumlupınar Ortaokulu  en başarılı Devlet Okulları arasında ilk sırayı aldı.

Geçtiğimiz  günlerde sonuçlanan TEOG sınavlarında  Gölcük Kocaeli Sanayi Odası Dumlupınar Ortaokulu öğrencilerinden Yiğit Çamur,Hakan Merih Dal ve Sena Karamehmet tam puan alarak birincilik kazandılar. KSO Dumlupınar Ortaokulu’ndan  6 öğrencide  bir veya iki eksikle yüksek derece sağlayarak önemli başarı sağladılar.TEOG Sınavlarında Türkiye Genelinde 700 öğrenci tam puan alarak  ortak birincilik kazanmışlardı. Bu tam puan alan öğrencilerden 15’i Kocaeli’den olup ,11’i özel eğitim kurumlarından 4’ü  ise Devlet okullarındandı.

KSO Gölcük Dumlupınar Ortaokulu salonunda dün düzenlenen törenle TEOG Birincilerine ödülleri verildi. Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu’nuda katıldığı tören hep birlikte İstiklal Marşının söylenmesiyle başlandı. Daha sonra söz alan Okul Müdürü Orhan Temiz ,öğrecilerinin sağladığı başarıdan dolayı çok sevinçli olduklarını vurguladı. Okulun yapımını üstlenen Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu’nu her zaman yanlarında görmekten ve desteklerini almaktan  mutlu olduklarını söyledi. KSO Başkanı Zeytinoğlu’da sağlanan başarının kendilerini daha çok mutlu ettiğini ,emeklerinin boşa gitmediğini görmenin sevincini yaşadıklarını söyledi. Zeytinoğlu, “Sizlerin  başarı grafiğinizi yükseltmeniz bizleri  gururlandıracaktır” dedi.

KSO başkanı Zeytinoğlu, daha sonra TEOG sınavlarında tam puan alan Yiğit Çamur,  Hakan Merih Dal ve Sena Karamehmet’e ödüllerini tek tek verdi.

 

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.