22 Mart 2019 Cuma 03:26

ANASAYFA l KOÜ’de yazlık sinema keyfi

09.05.2017 Salı - 11:09

KOÜ’de 9. Kocaeli Kitap Fuarı’na hazırlık etkinlikleri kapsamında yazlık sinema etkinliği düzenlenecek

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin 9. Kocaeli Kitap Fuarı’na en büyük desteklerden biri de Kocaeli Üniversitesi öğrencilerinden geliyor. Kitap Fuarı’nı sahiplenen KOÜ’lü öğrenciler, fuara çeşitli etkinliklerle hazırlanıyor. Bu yıl da KOÜ Umuttepe Kampüsü’nde düzenlenecek Açık Hava Sinema Günleri etkinliğinde öğrenciler, Türk sinemasının efsane filmlerinden biri olan ‘’Hababam Sınıfı Tatilde’’yi izleyecek.

 

HABABAM SINIFI TATİLDE’Yİ İZLEYECEKLER

Geçtiğimiz yıl Kocaeli Kitap Fuarı öncesinde Kocaeli Üniversitesi Umuttepe Kampüsü’nde Kocaeli Üniversitesi 1. Açık Hava Sinema Günleri etkinliği gerçekleşmişti. Etkinlik bu yıl da devam edecek. 9. Kocaeli Kitap Fuarı tanıtım etkinlikleri kapsamında yapılacak etkinlikte, Türk sinemasının efsaneleri arasında yer alan Hababam Sınıfı Tatilde filminin gösterimi yapılacak.

 

BÜYÜKŞERHİRDEN GAZOZ VE PATLAMIŞ MISIR İKRAMI

Antik tiyatro alanında 11 Mayıs Perşembe akşamı saat 20.00’de yapılacak film gösteriminde KOÜ’lü öğrencilere yazlık sinemanın vazgeçilmezleri arasında yer alan gazoz ve patlamış mısır ikram edilecek. Hababam Sınıfı Tatilde filminin afişlerinin dağıtılacağı etkinliğe katılanlara, 9. Kocaeli Kitap Fuarı’nda yüzde 30 indirim kuponu da hediye dilecek.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


istanbul escort instagram takipçi hilesi instagram beğeni hilesi