19 Ekim 2019 Cumartesi 13:20

ANASAYFA l KOTO’NUN GELİRİ 529 BİN TL

22.06.2017 Perşembe - 11:52

Kocaeli Ticaret Odası Haziran ayı meclis toplantısı oda binasında bulunan Burhan Kasım Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi. Her ayın son çarşambası yapılan meclis toplantısı bayram tatili sebebiyle 1 hafta erkene alındı. 4 gündem maddesinin bulunduğu mecliste, başkanlığı Akın Doğan yaparken, KOTO Başkanı Necmi Bulut aylık faaliyet raporunu meclis üyeleriyle paylaştı

Hesapları İnceleme Komisyonu Başkanı Avni Arıcan, “Odamızın Mayıs ayı gelir ve giderlerini incelediğimizde, gelirimiz 529 bin 222 TL, giderimiz 759 bin 453 TL olduğu görülmüştür” dedi.

YENİ GÖREVLERİNDE BAŞARILAR

Meclis toplantısını başlatan Meclis Başkanı Akın Doğan, “Şehit olan asker ve polisimize başsağlığı diliyorum. Bu ayın bir diğer önemi olan babalar günününüz kutlu olsun. Valiler kararnamesi ile Diyarbakır’a atanan Sayın Hasan Basri Güzeloğlu’na teşekkür ediyor ve başarılar diliyorum. Yeni valimiz Hüseyin Aksoy’a başarılar dilerken ve Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterimiz Tahir Büyükakın’a yeni görevinde başarılar diliyorum” dedi.

BAYRAMLAŞMA İLK GÜN OLACAK

Necmi Bulut, “Maliye bakanımıza randevuyu gerçekleştirdik. Geçtiğimiz programda sıkıntılarımız dile getirmiştik bu sıkıntılar giderildiği için kendisine buradan teşekkür ediyorum. Kolejimizin kapanış törenine katılmıştık. Okulumuzun başarı durumu çok iyi bu konuda duyarlı olup çevrenizdekileri okulumuzu tavsiye edelim.Geçtiğimiz Salı iftar programımızı yapmıştık bu iftar programı bizim adımıza çok güzel geçti. Bir takım aksaklıklar olmuştu bundan ötürü herkesten özür diliyoruz. Bayramın ilk günü 12.30-13.30 odamızda bayramlaşma programımız olacak. İmkanıolan herkesi bekliyorum” şeklinde konuştu.

GELİR GİDERLER İNCELENDİ

Hesapları İnceleme Komisyonu Başkanı Avni Arıcan, “Mayıs ayı itibariyle bankalara toplam 4 milyon132 bin 860 TL mevduat borcu olduğu görüldü. Odamızın Mayıs ayı gelir ve giderlerini incelediğimizde, gelirimiz 529 bin 222 TL, giderimiz 759 bin 453 TL olduğu görülmüştür. Odamız 5 aylık döneminde gelir bütçemizin %30,34’ü tahsil edilmiş, gider bütçemizin de %31,67’si kullanılmıştır. Mayıs ayı mizanı incelememiz, muhasebe standartlarına göre, hesap dökümleri ve işlemlerin de usullere uygun olduğu tespit edilmiştir” dedi.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.