19 Ekim 2019 Cumartesi 18:31

ANASAYFA l KOTO’DAN DEV İFTAR

20.06.2017 Salı - 21:07

Kocaeli Ticaret Odası(KOTO) her yıl geleneksel hale getirdiği iftar programını bu yıl hava muhalefeti sebebiyle İnterteks Fuar Alanı’nda yaklaşık 2 bin kişinin katılımıyla gerçekleştirdi.

Kocaeli Ticaret Odası(KOTO) her yıl geleneksel hale getirdiği iftar programını bu yıl hava muhalefeti sebebiyle İnterteks Fuar Alanı’nda gerçekleştirdi. İftar programına KOTO Başkanı Necmi Bulut, Meclis Başkanı Akın Doğan, yönetim kurulu üyeleri ve oda üyelerinin yanı sıra, Vali Hasan Basri Güzeloğlu, İzmit Kaymakamı Ersin Emiroğlu, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Kemal Kaya, CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, Gebze teknik Üniversitesi Rektörü Haluk Görgün, AK Parti İl başkanıŞemsettin Ceyhan, Büyükşehir Belediye Başkan vekili Zekeriya Özak, Derince Kaymakamı Akın Yılmaz, Kartepe Kaymakamı Ayhan Durmuş, Kocaelispor Başkanı Bahri yavuz, MHP İl Başkan Yardımcısı Bayram Karaaslan, Vergi Dairesi Başkan Vekili, Halil İbrahim temiz, Gölcük Belediye Başkan Vekili, Levent Değirmenci, İzmit İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Karakaş, Vali Yardımcısı Osman Sarı, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Bekir Çakır, Kent Konseyi Başkanı Adnan Uyar, BBP İl Başkanı Serhat Duyar, SP İl Başkanı Nurettin Çelik ve çok sayıda oda ve dernek üyesi yaklaşık 2 bin katılım gösterdi.

GÜZELOĞLU’NA TEŞEKKÜR

İftar sonrası konuşan KOTO Başkanı Necmi Bulut, “25’inci gününü idrak ettiğimiz Ramazan ayınızı tebrik ediyor, sizlere, ilimize, ülkemize ve tüm İslam coğrafyasına hayırlar getirmesini Allah’tan niyaz ediyorum. Göreve başladığından beri eğitim alanında önemli projelere imza atan son dönemde ilimizin başarı sıralamasında büyük bir sıçrama yapmasını sağlayan Sayın Valimiz Hasan Basri Güzeloğlu’na bu kentte yaşayan bir kişi olarak teşekkürlerimi sunuyorum” ifadelerini kulandı.

KOTO MTAL’YE DAVET

Konuşmasına devam eden Bulut, “Kocaeli Ticaret Odamızıneğitim alanındaki projesi olan KOTO Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni önümüzdeki eğitim döneminde geliştirerek daha iyi ve başarılı hale getirmeyi amaçlıyoruz. Siz değerli üyelerimizden yeni kayıt döneminde evlatlarınıza okul seçimi yaparken KOTO Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni tercih etmenizi, dikkate almanızı bekliyoruz” şeklinde konuştu.Ardından konuşan Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zekeriya Özak, iftar programı için teşekkür ederek, ramazan bayramı ve kadir gecesinin mübarek olmasını diledi.

NİCE İFTARLARDA BİR ARAYA GELMEK

Son olarak konuşan Vali hasan Basri Güzeloğlu konuşmasına katılımcıları selamlayarak başlayarak, “Mübarek ramazan akşamında birlikte iftar yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Paylaşmanın esas olduğu bu güzel ayda yarın olacak Kadir Gecesi’nin de mübarek olmasını diliyorum. Değerli KOTO yöneticileine de böyle bir organizasyon yaptıkları için çok teşekkür ediyorum. İnşallah daha nice iftarlarda bir araya gelmek dileğiyle” dedi

 

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.