22 Ekim 2019 Salı 20:00

ANASAYFA l KOTO Başkanı Necmi Bulut’a MARKA Genel Sekreteri Mustafa Çöpoğlu’dan ziyaret

18.04.2017 Salı - 14:45

MARKA-Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Genel Sekreterliğine atanan Dr.Mustafa Çöpoğlu, Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Necmi Bulut’u ziyaret etti.
İŞBİRLİĞİ YAPMAYA HAZIRIZ

Kocaeli’nin başta turizm olmak üzere yerel kalkınma projelerinin konuşulduğu ziyarette Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Necmi Bulut, MARKA Genel Sekreteri Dr.Mustafa Çöpoğlu’na yeni görevinde başarılar diledi. MARKA Genel Sekreteri  Mustafa Çöpoğlu’nun Kocaeli Büyükşehir Belediyesinde üst düzey görevlerde bulunduğunu ve önemli hizmetlere imza attığını belirten KOTO Başkanı Necmi Bulut, ‘Yeni  MARKA Genel sekreterinin ilimizde uzun yıllar görev yapması kentin yapısını ve ihtiyaçlarını bilmesi önemli bir avantaj, Kocaeli Ticaret Odası olacak yerel kalkınması artıracak, üyelerimizin ticaretini geliştirecek projelerde işbirliği yapmaya hazırız’ dedi.

GİRİŞİMLERİ DESTEKLEYECEĞİZ

Kocaeli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanvekilleri Hüseyin Gezer, Volkan Yılmaz ile yönetim kurulu üyeleri Halil Baylam, Mehmet Akif Şen, Mikail Kayacı, Yusuf Ziya Uludüz, Cafer Kozluca, Abdülmelik Kalay, Hasan Kanca, Basın Danışmanı Süleyman Durak’ın da hazır bulunduğu ziyarette MARKA Genel Sekreteri Dr.Mustafa Çöpoğlu, Doğu Marmara Kalkınma Ajansını yapısı ve işleyişi ile bilgi vererek, ‘Yerel kalkınmayı destekleyen yenilikçi projeler ile bölgenin genel sorunlarına çözüm getirecek girişimleri de destekleyeceğiz’. dedi.

ÇALIŞMALAR YAPILACAK

KOTO yönetim kurulu üyelerinin özellikle Cengiz Topel Havaalanına işlerlik kazandırılması yönündeki talepleri üzerine MARKA ve KOTO ortak çalışma gurubu oluşturulması ve hazırlanacak raporun Ulaştırma Bakanlığı ve DHMİ ile özel uçak şirketlerinin üst yönetimlerine ulaştırılması için çalışma yapılmasına karar verildi.

 

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.