13 Ekim 2019 Pazar 21:36

ANASAYFA l KÖRFEZ’İN KÖYLERİ DAHA DA GÜZEL OLACAK

12.06.2017 Pazartesi - 10:06

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, İlimtepe ve Taşköprü bölgesinde tamamlanan ve yapımı devam eden projeleri vatandaşlarla birlikte inceledi

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, hafta sonu İlimtepe ve Taşköprü bölgesindeydi. Vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Baran, köyleri de dolaştı ve bölgede yapılan çalışmaları yakın takibe aldı. İlk olarak İlimtepe’ye geçen Başkan Baran, namaz çıkışı vatandaşlarla birlikte İlimtepe değer katacak olan kültür ver alışveriş merkezinde devam eden çalışmaları yerinde gördü.

ER MEYDANI VE GÖLET

Başkan daha sonra Başkan Yardımcısı Levent Yılmaz ile birlikte köylerdeki projeleri dolaştı, çalışmalarda gelinen nokta hakkında bilgiler aldı. Sevindikli Er Meydanı’ndaki çalışmalar hakkında bilgi alan Başkan İsmail Baran, daha sonra 4 bin ağacın dikildiği Sevindikli Göleti çevresinde çalışmaları inceledi.

KÖYLER CANLANIYOR

Tarihi görünüm ile güzelleştirilen çeşmelerin bölgeye farklılık kattığını belirten Başkan İsmail Baran, “En güzel yaşam alanı bizim köylerimiz olacak demiştik. Bu doğrultuda çalışmalarımız sürüyor. 10 milyon liralık bir yatırım planlamıştık ve adım adım ilerliyoruz. Köyleri canlandırırken, köylerde yaşayan vatandaşlarımızın ekonomik gücünü yükseltme adına da çalışmalarımız olacak” dedi.

 

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.