18 Ekim 2019 Cuma 05:08

ANASAYFA l KÖRFEZ’DE STK’LAR İFTARDA BULUŞTU

07.06.2017 Çarşamba - 10:50

STK temsilcileri ile iftar programında bir araya gelen Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, “Körfezimiz önemli bir noktaya gelecekse, bunu Sivil Toplum Kuruluşlarımızdan ayrı düşünemeyiz” dedi

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, ilçedeki Sivil Toplum Kuruluşlarının temsilcilerini iftarda ağırladı. Tütünçiftlik Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen iftar yemeğine; Körfez Kaymakamı Dr. Hasan Hüseyin Can, Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Başkan Yardımcıları Selattin Kabadayıoğlu ve İsa Taş, Körfez Ticaret Odası Başkanı Sibel Moralı, Körfez Muhtarlar Derneği Başkanı Yusuf Yanar, muhtarlar, dernek başkanları ve yöneticileri ile çok sayıda davetli katıldı.

STK’LAR BİZİM İÇİN ÖNEMLİ

Program öncesinde salondaki masaları tek tek dolaşarak ‘hoş geldin’ diyen Başkan İsmail Baran, açılış konuşmasında da STK’lara verdikleri öneme değindi. Başkan Baran, “Davetimize icabet ederek buraya gelmenizden dolayı teşekkür ediyorum. 11 ayın sultanı Ramazan-ı Şerif’te tuttuğunuz oruçlar kabul olsun. Bizler sağlıklı bir demokrasi için çok önemli olan Sivil Toplumu önemsiyoruz. Biz şuna inanıyoruz; Körfezimiz önemli bir noktaya gelecekse bunu Sivil Toplum Kuruluşlarımızdan ayrı düşünemeyiz” dedi.

İSTİFADE ETMELİYİZ

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran’ın ardından Körfez Kaymakamı Dr. Hasan Hüseyin Can kürsüye geldi. “Bu mübarek ayda, günde, bu ayın rahmet ve bereketini paylaşmak için bir araya geldik” diyen Kaymakam Can, “Bu güzel davete vesile olan belediye başkanımıza teşekkür ediyorum. Başkanımızın da ifade ettiği gibi bugünlerin bereketinden istifade etmek için bir araya gelmemiz, beraberliğimizi pekiştirmemiz en büyük vazifedir” ifadelerini kullandı.

 

 

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.