19 Temmuz 2018 Perşembe 04:49

ANASAYFA l KÖRFEZ’DE GÖRSEL KİRLİLİĞE YER YOK

02.08.2017 Çarşamba - 14:22

Körfez Belediyesi ilçede başlatmış olduğu projelerle adından sıkça söz ettirirken, kirli görüntü oluşturan binaların yıkımına da hızla devam ediyor

Körfez Tütünçiftlik Kuzey Mahallesi’nde bulunan eski muhtarlık binası, Körfez Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince yıkıldı. Vatandaşların kirli görüntüye sebep vermesi sebebiyle yıkımını talep ettiği ve encümende yıkım kararı alınan o bina artık yok. İlçede birçok noktada farklı amaçlarla da kullanılan metruk binalar kirli görüntüye yol açtığı için önce yıkılıyor daha sonra Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerce alanının temizliği gerçekleştiriliyor.

VATANDAŞ BU HİZMETE ÂŞIK

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, ilçe halkının talep ve isteklerini en iyi şekilde yerine getirmeyi sürdürüyor. 7’den 70 herkesin sevgisini kazanan Başkan İsmail Baran, sunduğu hizmetlerle de adından sıkça söz ettiriyor. ‘Daha yaşanabilir bir Körfez’ için Başkan Baran’ın talimatları üzerine ekipler, gece gündüz çalışıyor. Bölge halkı ise; ‘Biz bu hizmete aşığız’ diyerek yapılan çalışmalara karşı memnuniyetini ifade ediyor.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.