18 Ekim 2019 Cuma 04:57

ANASAYFA l KÖRFEZ AKD’DE KARNE HEYECANI

23.06.2017 Cuma - 14:02

Geçtiğimiz yıl Körfez Yarımca’da eğitim öğretime başlayan Körfez AKD Kids Anaokulu öğrencileri ilk karnelerini aldı. 70 öğrenci için düzenlenen karne töreninde okul kurucusu Nagihan Uludoğan, “Amacımız mutlu ve başarılı çocuklar yetiştirmek” dedi

BALIK HEDİYE ETTİLER

2016-2017 eğitim öğretim yılını tamamlayan Körfez AKD Kids Anaokulu, okul bahçesinde karne günü düzenledi. Öğrenci velilerinin de katıldığı karne gününde, velilere karne ile birlikte çocukların yıl içerisinde yaptığı çalışmalarda sunuldu. Çocukların el becerilerini geliştirmek için yaptırılan boyama ve animasyon çalışmaları günün en anlamlı hediyesi oldu. Körfez AKD Kids Anaokulu’nun velilere son sürprizi ise karnenin yanında hediye edilen süs balıkları oldu. Bir fanus içerisinde çocuklara ve velilerine armağan edilen balıklar karne gününe ayrı bir renk kattı.

MUTLU ÇOCUKLAR

Körfez AKD Kids Anaokulu’nun karne etkinliği minik öğrencilerin müzik eşliğinde bahçeye inmesiyle başladı. Öğrenciler müzikle dans ettikten sonra anne ve babalarının yanına alındı. Törenin açılış konuşmasını yapan okul kurucusu Nagihan Uludoğan, “Bizler geleceği olan çocuklar yetiştiriyoruz. Bunu yaparken de mutlu bireyler olmaları için, hayattan keyif almaları için uğraş veriyoruz. Gün bittiğinde okuldan ayrılmak istemeyen çocukları gördüğümüzde de bu işi ne kadar doğru yaptığımızı anlıyoruz. Siz değerli velilerimiz birlikte ülkemizin geleceği olan çocuklarımızı birlikte yetiştiriyoruz” dedi.

 

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.