22 Ekim 2019 Salı 02:15

ANASAYFA l Konak Hastanesinden Akmeşe Ortaokulu Kütüphanesine Anlamlı Destek

26.04.2017 Çarşamba - 10:33

 Konak Hastanesi çalışanları ve üst yönetimi, başlattıkları kampanya ile Akmeşe Ortaokulunun kütüphanesini yenilerken birçok kitap temin ederek zenginleştirdi

KONAK HASTANESİNDEN BÜYÜK DESTEK

Konak Hastaneleri İzmit’te başlatılan kampanyaya çalışanlar ve üst yönetimin büyük bir destek vererek Akmeşe Ortaokulunun kütüphanesini yeniledi. Kütüphanenin kitap envanterine de pek çok kitap ile destek olunarak zenginleştirildi. 

25 Nisan Salı günü Konak Hastaneleri İzmit yönetiminden; İdari Direktör Özlem Altıntaş Kuyruklu, Hemşirelik Hizmetleri Müdürü Türkan Arslan Eren, Kurumsal İletişim ve Pazarlama Sorumlusu Hazan Taştaner, Kurumsal İletişim ve Pazarlama Uzmanı Melek Acar ve Satın Alma Uzmanı Çağla Gündoğdu tarafından yapılan ziyaretle hediye kitaplar okula takdim edildi.

GELECEK ÇOCUKLARIMIZIN OMUZLARINDA

Yapılan kurumsal sosyal sorumluluk faaliyeti ile ilgili bilgi veren Konak Hastaneleri İzmit İdari Direktörü Özlem Altıntaş Kuyruklu şunları söyledi: “Konak Hastaneleri bir sağlık kuruluşundan öte Bölgesi’nin eğitim başta olmak üzere sosyal ve kültürel gelişimine katkı yapan bir misyonu sahipleniyor. Bu misyon doğrultusunda Bölgemizdeki okulları her yönden desteklemeye ve eksiklerini kapatmaya çabalıyoruz. Akmeşe Ortaokulu’nda yenilediğimiz kütüphane ve çalışanlarımızın destekleri ile sağladığımız pek çok kitap ile bu kütüphanemizi zenginleştirdik. Artık öğrencilerimizin bu hazineye sahip çıkmalarının vakti. Kitaplardan alacakları her değerli bilgiyi hayatlarına katabilmelerini ve ufuklarını sonuna kadar açmalarını temenni ediyoruz. Gelecek çocuklarımızın omuzlarında yükselecek.”dedi.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.