17 Ekim 2019 Perşembe 14:06

ANASAYFA l KOİF’17’de KOTO’nun standına yoğun ilgi

07.04.2017 Cuma - 10:38

 

Kocaeli Ticaret Odası, KOİF’17’de açtığı stantta Milli Savunma Bakanı Fikri Işık başta olmak üzere Kocaeli il protokolünü ve odanın sosyal hayata yönelik projelerine yoğun ilgi gösteren fuar ziyaretçilerini ağırladı

Kocaeli Valiliği koordinatörlüğünde;  Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Kocaeli Üniversitesi,  Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü,  İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Kocaeli Ticaret Odası ve Kocaeli Sanayi Odası ortaklığında düzenlenen 17. Kocaeli İnsan Kaynakları İstihdam Fuarı ve Kariyer Günleri (KOİF’17) Milli Savunma Bakanı Fikri Işık’ın da katıldığı törenle kapılarını açtı.

FUAR İÇİN ÖZEL HAZIRLIK

 100’ü aşkın kurum, kuruluş ve üniversitenin yer aldığı KOİF’17’de, Kocaeli Ticaret Odası bu yıl da stant açtı. Fuar için özel bir hazırlık yapan KOTO; Özel KOTO AOSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi başta olmak üzere, İdeal Ev, Evlilik ve Konut Fuarı’nı eğitim hizmetlerini, kente dair ekonomik yayınlarını fuar ziyaretçilerinin beğenisine sundu.

BAKAN IŞIK VE KOCAELİ PROTOKOLÜ KOTO’NUN STANDINDA

 Fuarın ilk gününde Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Vali Yardımcısı Ahmet Büyükçelik, İlçe Kaymakamları, İş-Kur Genel Müdür Yardımcısı Bekir Aktürk, ilçe belediye başkanları başta olmak üzere Kocaeli Ticaret Odası’nın standını ziyaret etti. KOTO Başkanı Necmi Bulut, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Volkan Yılmaz, Yönetim Kurulu Üyeleri; Halil Baylam, Mehmet Akif Şen, Cafer Kozluca, Oda Genel Sekreteri Mert Anlıpakve meclis üyeleri tarafından ağırlanan heyet, projelerle ilgili kapsamlı bilgi aldı. Öte yandan KOTO’nun standı ziyaretçilerin de ilgi odağı oldu.

 

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu yazıya yorum yapmak için yetkiniz yok.